Marry: Omlouvám se za svou neaktivitu, která bude ještě nějakou dobu trvat.. O prázdninách ale budu zase plně aktivní ^^

Naty's Bulbasaur

20. května 2017 v 15:20 | Marry
Bulbasaur


Bulbasaur
Přezdívka: Nemá přezdívku
Získáno v: Startér
Pohlaví: Sameček
Level: 5
Typ:
Modrý oddělovač
Sehranost s trenérem: 0%
Povaha:
Bulbasaur je tak trochu hyperaktivní. Nevydrží sedět a nebo stát na jednom místě, furt se musí přemisťovat a když prostě musí vydržet na jednom místě, tak si aspoň slabě dupe nožkou do země a nebo nakální hlavu.
Má rád slané jídlo a moc nemusí sladké. Kdyby si ale msuel vybrat mezi sladkostmi, tak u něj jednoznačně vítězí bílá čokoláda.
Modrý oddělovač
Útoky:
Nárazový útok -
Zavrčení -
Modrý oddělovač
Evoluce:
bulbasaur xy animated sprite Level 16 >>> ivysaur xy animated sprite Level 32 >>> venusaur xy animated sprite <<<venusaurite>>>venusaur_xy_mega_animated
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | 20. května 2017 v 15:29 | Reagovat

Vydala jsem se pryč z mého rodného městečka, neohlížela jsem se, šla jsem rovnou za nosem. Můj odchod mě nijak netrápil a pochybuji, že by trápil někoho z mé rodiny. Nestarali se o mě, byla jsem jim ukradená. Půjdu si vlastní cestou.
Pohladila jsem Pokéball, který byl připnutý u mého opasku. Zatím můj jediný společník. Ještě jsem neměla možnost ho poznat, ale byl to dárek od profesora Oaka k mým narozeninám. Doufám, že za něco bude stát. Pokéball si odepnu od opasku a vyhodím ho do vzduchu. Objeví se přede mnou celkem roztomilý zelený Pokémon. Toho jsem jednou viděla na obrázku v nějaké knížce. Myslím, že se jmenoval Bulbasaur. Dřepnu si k němu.
,,Ahoj." pozdravím ho.

2 Marry Marry | 20. května 2017 v 15:53 | Reagovat

[1]: Bulbasaur si tě opatrně začal prohlížet. Když si tě prohlédl od hlavy až k nohou, tak se ti podíval do obličeje a pousmál se.
,,Ahoj." pozdravil, zatímco měl pořád na tváři úsměv.

3 Naty Naty | 20. května 2017 v 17:49 | Reagovat

[2]: Nenašla jsem na něm žádné známky toho, že by se bál, což mě potěšilo.
,,Jmenuju se Naty a odteď asi budeme cestovat spolu." řeknu a pokrčím rameny. ,,Vypadáš jako fajn parťák." Natáhnu k němu ruku, abych ho mohla podrbat na hlavě.

4 Marry Marry | 20. května 2017 v 18:07 | Reagovat

[3]: Bulbasaur hned poznal, že ho chceš podrbat a tak ti nastavil hlavu.
,,Ty taky vypadáš jako fajn parťačka." zazubil se Bulbasaur. ,,Jsem rád, že jsem se z tý laboratoře konečně dostal, heheh..." zasmál se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama