MARRY: Offline

POČASÍ:
Fairy Weather Castform
Duha
Wooow, duha! Něco tak krásného je tu po dlouhé době! Škoda, že tu nemůže být na furt...
Všichni vílí pokémoni budou dostávat víc statů, než obvykle.

Chat

Chytání - Cesta

21. března 2018 v 16:23 | Marry Yokune
Související obrázek
Ice Divider by PurgatoryIsGold


Dokonce už na cestě do ostatních krajin si můžete chytit nějaké pokémony! Vyskytují se tu pokémoni různých typů, není tu určený žádný jeden typ, který by se tu jenom/nejčastěji vyskytoval. Ach, ani na té cestě nebudete mít klid.
Ice Divider by PurgatoryIsGold

POKÉMONI, KTEŘI SE TU NEJČASTĚJI VYSKYTUJÍ

POKUD SI CHCETE CHYTIT NEJČASTĚJŠÍHO POKÉMONA

1. Jméno
2. Pokémon, kterým chytáte
3. Pokémon, kterého chytáte
4. Průběh

POKUD CHCETE HLEDAT OSTATNÍ POKÉMONY

1. Jméno
2. ,,Hledám pokémony." (Můžete i upřesnit, kde přesně je na té cesté hledáte)

POKUD SI CHCETE CHYTIT NALEZENÉHO POKÉMONA

1. Jméno
2. Pokémon, kterým chytáte
3. Pokémon, kterého chytáte
4. Průběh
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janet Janet | 8. dubna 2018 v 20:14 | Reagovat

Poprvé jdu se svým pokémonem na cestu a už je tma. Moc hezký. Kdybych se s Fennekin vykecávala cestou, možná by jsme zvládli někam dojít. Teď je to na mě, abych šlapala a Fennekin, která spí, nesu. Nejsem z toho vůbec nadšená. Alespoň, že svítí hvězdy a Měsíc, takže trochu vidím. To je dobře. Pomyslím si, protože jinak bych ztratila cestu a došla kdoví kam. Do úplného nočního ticha se najednou ozve vytí. Zní to, jako vy vylo spousta pokémonů. Smečka? Pomyslím si a trochu se začnu bát. Kdyby nás napadli, neubránily bychom se. Můžou být divocí a ti by nás napadnout nemuseli, ale třeba patří nějakému zlému týmu… O zlých týmech jsem slyšela a prý využívají pokémony… Může to ale být dost daleko, protože se to za jasných nocí může nést z dálky. Potom vytí ale umlkne. Jak tak jdu potichu ve tmě, ráda, že se držím cesty, mi skoro pod nohy vběhne mladá/ý poochyena. „Páni, poochyena. Toho si chytíme. Fennekin, do boje.“ Fennekin skočí před něj připravena bojovat. Nepatří do tý smečky? Napadne mě. To asi byl blbej nápad. Potom zaslechneme zvuky, hádám, že by i mohli patřit poochyenám, ale vzdalují se opačným směrem, než kudy běžel tento poochyena. Proč to tak je ale vůbec neřeším. „Fennekin, použij žhnoucí útok.“ Zavolám a ona zaútočí. Strefí poochyena/u a ten/ta mu to oplatí stínovou koulí. „Vyhni se.“ Zavolám, ale pozdě. „Fennekin, můžeš?“ Fennekin přikývne a já řeknu: „Ocasový bič.“ Fennekin zaútočí, ale poochyena se mu vyhne. Zaútočí nárazovým útokem, kterému se zase vyhne Fennekin. „Fennekin, škrábavý útok.“ Fennekin zaútočí škrábavým útokem, ale sekne těsně vedle a poochyena použije kousavý útok, který ji plně zasáhne. „Fennekin!“ Zavolám ve strachu, zda jí něco není. „Můžu.“ Vykřikne Fennekin a už stojí. „Fajn. Ocasový bič.“ Než stihne poochyena něco udělat, už dostane několikrát ocasovým bičem. Zavrčí a použije kousavý útok. „Vyhni se mu.“ Zavolám, Fennein se otočí a na poslední chvíli se vyhne kousavému útoku zprava. „Dobře. Žhnoucí útok.“ Fennekin použije žhnoucí útok a ten zasáhne poochenu. Než stačí vstát, už dostane od fennekin ocasovým bičem do zad, díky čemuž stále leží na zemi. „Výborně Fennekin. Pokéballe leť.“ Zavolám a hodím pokéball po poochyenovi.

2 Marry Marry | 8. dubna 2018 v 21:26 | Reagovat

[1]: Poochyena vyskočí z pokéballu a chce dále bojovat. Hned po tom, co vyskočí, tak zaútočí na Fennekin.

3 Janet Janet | 11. dubna 2018 v 16:06 | Reagovat

Napjatě sleduji pokéball, který se hýbe a bliká. Potom z něj ale vyskočí poochyena připravený/á dále bojovat a hned zaútočí na Fennekin. Srazí ji nárazovým útokem a chystá se na stínovou kouli, ale než ji stihne vypálit, Fennekin už stojí. „Skvěle Fennekin, vyhni se jí.“ Zavolám, když vypálí stínovou kouli. Fennekin se jí vyhne a já pokračuji: „Žhnoucí útok.“ Fennekin rychle zaútočí a žhnoucí útok zasáhne pooochyena/u. Ten se ale zvedne a vypálí stíovou kouli. „Fennekin, vyhni se.“ Fennekin se pokusí vyhnout, ale nepodaří se jí to. „Fennekin. Můžeš?“ Fennekin odhodlaně kývne. „Skvěle. Tak ocasový bič.“ Ocasový bič ale poochyenu nezasáhne, protože se mu stihne vyhnout. Ten/Ta použije nárazový útok, kterým srazí Fennekin. Ta se ale hned postaví odhodlaná dále bojovat. „Fennekin, žhnoucí útok.“ Fennekin použila žhnoucí útok a ten zasáhl. „Výborně a ještě jednou.“ Poochyena se nevyhne ani tomuto, protože nestihne vstát a dostane pořádný zásah. „Pokéballe leť.“ Zavolám a hodím pokéball.

4 Marry Marry | 13. dubna 2018 v 18:07 | Reagovat

[3]: Poochyena se chytila.
Fennekin - + 2 levely a + 3% sehranosti s trenérem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama