MARRY: Online
POČASÍ:
Vbu.gifCFlying.gif
Chladno + větrno
T-To je ch-chladno... Mám pocit, že léto už je oficiálně za námi a přichází... *ehm* podzim... Ale na druhou stranu je to i příjemné, ehehe..
Všichni železní a létající pokémoni získají 2x více statů, než obvykle.


Chat


Chytání - Cesta

21. března 2018 v 16:23 | Marry Yokune
Související obrázek
Ice Divider by PurgatoryIsGold


Dokonce už na cestě do ostatních krajin si můžete chytit nějaké pokémony! Vyskytují se tu pokémoni různých typů, není tu určený žádný jeden typ, který by se tu jenom/nejčastěji vyskytoval. Ach, ani na té cestě nebudete mít klid.
Ice Divider by PurgatoryIsGold

POKÉMONI, KTEŘI SE TU NEJČASTĚJI VYSKYTUJÍ

POKUD SI CHCETE CHYTIT NEJČASTĚJŠÍHO POKÉMONA

1. Jméno
2. Pokémon, kterým chytáte
3. Pokémon, kterého chytáte
4. Průběh

POKUD CHCETE HLEDAT OSTATNÍ POKÉMONY

1. Jméno
2. ,,Hledám pokémony." (Můžete i upřesnit, kde přesně je na té cesté hledáte)

POKUD SI CHCETE CHYTIT NALEZENÉHO POKÉMONA

1. Jméno
2. Pokémon, kterým chytáte
3. Pokémon, kterého chytáte
4. Průběh
 


Komentáře

1 Janet Janet | 8. dubna 2018 v 20:14 | Reagovat

Poprvé jdu se svým pokémonem na cestu a už je tma. Moc hezký. Kdybych se s Fennekin vykecávala cestou, možná by jsme zvládli někam dojít. Teď je to na mě, abych šlapala a Fennekin, která spí, nesu. Nejsem z toho vůbec nadšená. Alespoň, že svítí hvězdy a Měsíc, takže trochu vidím. To je dobře. Pomyslím si, protože jinak bych ztratila cestu a došla kdoví kam. Do úplného nočního ticha se najednou ozve vytí. Zní to, jako vy vylo spousta pokémonů. Smečka? Pomyslím si a trochu se začnu bát. Kdyby nás napadli, neubránily bychom se. Můžou být divocí a ti by nás napadnout nemuseli, ale třeba patří nějakému zlému týmu… O zlých týmech jsem slyšela a prý využívají pokémony… Může to ale být dost daleko, protože se to za jasných nocí může nést z dálky. Potom vytí ale umlkne. Jak tak jdu potichu ve tmě, ráda, že se držím cesty, mi skoro pod nohy vběhne mladá/ý poochyena. „Páni, poochyena. Toho si chytíme. Fennekin, do boje.“ Fennekin skočí před něj připravena bojovat. Nepatří do tý smečky? Napadne mě. To asi byl blbej nápad. Potom zaslechneme zvuky, hádám, že by i mohli patřit poochyenám, ale vzdalují se opačným směrem, než kudy běžel tento poochyena. Proč to tak je ale vůbec neřeším. „Fennekin, použij žhnoucí útok.“ Zavolám a ona zaútočí. Strefí poochyena/u a ten/ta mu to oplatí stínovou koulí. „Vyhni se.“ Zavolám, ale pozdě. „Fennekin, můžeš?“ Fennekin přikývne a já řeknu: „Ocasový bič.“ Fennekin zaútočí, ale poochyena se mu vyhne. Zaútočí nárazovým útokem, kterému se zase vyhne Fennekin. „Fennekin, škrábavý útok.“ Fennekin zaútočí škrábavým útokem, ale sekne těsně vedle a poochyena použije kousavý útok, který ji plně zasáhne. „Fennekin!“ Zavolám ve strachu, zda jí něco není. „Můžu.“ Vykřikne Fennekin a už stojí. „Fajn. Ocasový bič.“ Než stihne poochyena něco udělat, už dostane několikrát ocasovým bičem. Zavrčí a použije kousavý útok. „Vyhni se mu.“ Zavolám, Fennein se otočí a na poslední chvíli se vyhne kousavému útoku zprava. „Dobře. Žhnoucí útok.“ Fennekin použije žhnoucí útok a ten zasáhne poochenu. Než stačí vstát, už dostane od fennekin ocasovým bičem do zad, díky čemuž stále leží na zemi. „Výborně Fennekin. Pokéballe leť.“ Zavolám a hodím pokéball po poochyenovi.

2 Marry Marry | 8. dubna 2018 v 21:26 | Reagovat

[1]: Poochyena vyskočí z pokéballu a chce dále bojovat. Hned po tom, co vyskočí, tak zaútočí na Fennekin.

3 Janet Janet | 11. dubna 2018 v 16:06 | Reagovat

Napjatě sleduji pokéball, který se hýbe a bliká. Potom z něj ale vyskočí poochyena připravený/á dále bojovat a hned zaútočí na Fennekin. Srazí ji nárazovým útokem a chystá se na stínovou kouli, ale než ji stihne vypálit, Fennekin už stojí. „Skvěle Fennekin, vyhni se jí.“ Zavolám, když vypálí stínovou kouli. Fennekin se jí vyhne a já pokračuji: „Žhnoucí útok.“ Fennekin rychle zaútočí a žhnoucí útok zasáhne pooochyena/u. Ten se ale zvedne a vypálí stíovou kouli. „Fennekin, vyhni se.“ Fennekin se pokusí vyhnout, ale nepodaří se jí to. „Fennekin. Můžeš?“ Fennekin odhodlaně kývne. „Skvěle. Tak ocasový bič.“ Ocasový bič ale poochyenu nezasáhne, protože se mu stihne vyhnout. Ten/Ta použije nárazový útok, kterým srazí Fennekin. Ta se ale hned postaví odhodlaná dále bojovat. „Fennekin, žhnoucí útok.“ Fennekin použila žhnoucí útok a ten zasáhl. „Výborně a ještě jednou.“ Poochyena se nevyhne ani tomuto, protože nestihne vstát a dostane pořádný zásah. „Pokéballe leť.“ Zavolám a hodím pokéball.

4 Marry Marry | 13. dubna 2018 v 18:07 | Reagovat

[3]: Poochyena se chytila.
Fennekin - + 2 levely a + 3% sehranosti s trenérem

5 Miki Miki | 3. června 2018 v 19:35 | Reagovat

1. Miki
2. Litten
3. Eevee
4. Průběh

Má první cesta za dobrodružstvím si chytit prvního pokémona mě zavedla sem na cestu.Jdu si po cestě a kolem už jsem potkala nějaké pokémony,ale žádný mě nezaujal.Po chvilce jsem uviděla eveeho který vyskočil ze křoví."To je ono chytím si eeveeho"řekla jsem si"Litten poď ven"vyhodila jsem pokebal do vzduchu a u mě se objevila Litten."Ahoj kámo.Vidíš tamhle toho eeveeho chtěla bych aby byl v naší partě tak si s ním zabojujeme jo"ukázala jsem na eeveeho a Litten přikývla.
"Tak jo Litten nárazový útok!"řekla jsem Litten.Rozeběhla plnou rychlostí proti eevee a pořádně do něj narazila.Protože to eevee nečekal dostal pořádnou ránu,která ho odhodila.Ten se naštvaně zvedl a proti nám použil hbitý útok."Dej si bacha Litten!"zakřičela jsem jenže eevee  byl o něco rychlejší než její reflexi, takže i když se snažila o úhybný manévr tak i tak dostala zásah."Drž se použij na něj uhlíky!"ihned sem šla do protiútoku.Litten se rychle otřepala a použila útok uhlíky.Eevee dostal plný zásah chtěl se zahrabat,ale nestihl to."Výborně Lit teď nárazový útok!"okamžitě sem řekla další úder.Lit hned zaútočila než se eevee stačil vzpamatovat po uhlíkovém útoku.Eevee měl pevný kořínek takže se otřepal a jak byl v blízkosti Lit použil ocasový útok.Použil to tak rychle, že jsem to nepřepokládala ani Lit to nečekala a dostala plný zásah.Ty rány co Lit dostávala mě boleli stejně jako Lit moc se mi hezky nekoukalo když dostala zásah cizího útoku."Lit jestli to nezvládneš vzdáme to a ustoupíme"křikla jsem na ni,ale Lit zavrtěla hlavou a tvrdě se postavila."Dobře"řekla jsem si"Lit nárazový útok a hned na to uhlíky!"řekla jsem povel a Lit tak učinila.Eeevee,ale z půlky ubránil nárazovém útoku takže dostal poloviční zásah.Lit hned na to použila druhý útok a to uhlíky tomu eevee nestačil pořádně udělat protiútok a tak byl zasažen."Výborně a znovu nárazový útok!"křikla jsem.Lit provedla útok a eevee dostal pořádnou ránu a zásah.Vypadal,že už má dost"To je ta chvíle"vytáhla jsem prázdný pokebal"Pokebale leť!"hodila jsem na eevee prázdný pokebal a modlila se

6 Marry Marry | 3. června 2018 v 20:43 | Reagovat

[5]: Eevee se chytila.
Litten - + 1 level a + 2% sehranosti s trenérem.

7 Miki Miki | 3. června 2018 v 20:46 | Reagovat

[6]: byla bych ráda za kluka ^^

8 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 14. srpna 2018 v 9:27 | Reagovat

1. Peter
2. Hledám pokémony.
3. Průběh, jak jsme se sem dostali:

Společně s Irene a Morphem jsme došli k planité cestičce. "Tak, podle mapy..." načnu a vytáhnu mapu. "Je to k městu nejblíž tudy." řekl jsem a na mapě jsem ukázal na malou ikonku cesty. Irene nakoukla a Morph také. "Stačí ji jen projít a potom už jsme ve městě." řekl jsem energicky a pousmál jsem se. "Tak jo, jdeme po ní!" řekl jsem ještě víc energicky a takových divným pochodem jsem vyrazil vpřed.

9 Marry Marry | 14. srpna 2018 v 9:34 | Reagovat

[8]: Meowth (lvl. 5), Jigglypuff (lvl. 6) a Bounsweet (lvl. 7)

10 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 14. srpna 2018 v 10:04 | Reagovat

1. Peter
2. Irene (Snivy)
3. Bounsweet (owo já jí musím mít)
4. Průběh:

Jen tak jsme šli cestou, když v tu najednou se před nám zkolébala malá Bounsweet. Moje srdce okamžitě změklo. "Viděli jste někdy něco krásnějšího?" řekl jsem s výrazem něco jako (owo). Irene a Morph se na mě podívali, jakože wtf co je? "Tu... musíme... mít." řekl jsem skoro až vražedně a Irene společně s Morphem začali trochu couvat. "Hele, mě nic není, ale Bounsweet je jeden z mých nejoblíbenějších Pokémonů. A já jí nenechám utéct! Morphe, promiň ale vodní mají proti travním nevýhodu, takže na tohle povolám Irene." řekl jsem a Morph si šel sednout tiše dozadu.
"Pojď Irene!" zvolal jsem a Irene skočila přede mě. "Takže Irene, začni Leerem!" Začal jsem souboj a Irene vysála trochu Defense z Bounsweet. "A teď, Vine Whip!" řekl jsem a Irene svými šlahouny přímo přimáčkla Bounsweet a přitáhla jí blíž k nám. Bounsweet se to přestalo líbit a použila Play Nice. "Irene..." chtěl jsem zvolat, jenže v tu Bounsweet Irene nějak... zparalyzovala? Prostě se Irene chvíli nehýbala. Bounsweet už chtěla použít Rapid Spin a blížit se k Irene, jenže v tu se Irene probrala a sama uhla. Bounsweet tedy narazila do stromu. Využil jsem chvíle, kdy se Bounsweet vzpamatovává, a zvolal: "Irene, použij Tackle!" V tu Irene vystartovala a ještě jednou přimáčkla Bounsweet do stromu. Ta si to samozřejmě nedala líbit a použila znovu Rapid Spin. Irene jen tak tak uhla a už si chystala Vine Whip. Když v tu Bounsweet zase použila Play Nice! A Irene už zase stála jen tak zparalyzovaná a nemohla nic dělat. Potom Bounsweet použila Rapid Spin a tím už se trefila. Irene letěla pár metrů  a poté spadla na zem. "To nic Irene, to dáš! Použij Vine Whip!" Utěšil jsem jí a Irene opravdu pomalu vstala a vystřelila své šlahouny. Bounsweet nestačila uhnout a už byla chycená ve spárech Ireniných (jestli se to tak skloňuje) šlahounů.  "Tak, Irene, použij Tackle! A několikrát!" řekl jsem a Irene se strefovala několikrát do Bounsweet. Ta po chvíli opatrně vstala a opět použila Play Nice, čímž paralyzovala Irene v prospěch Bounsweet, která potom použila opět Rapid Spin. Irene letěla opět pár chvil a spadla na zem. "Irene, prosím, vstávej! To zvládneš!" prosil jsem. Po chvíli ticha Irene opatrně, pomalu vstala a opět začala bojovat. Zřejmě jí to padání rozzuřilo, protože se nějak nažhavila a použila sama Leer, Vine Whip a Tackle za sebou! Bounsweet nestačila zpracovávat tu bolest a už Irene jela další kolo těchto tří útoků. "Irene, já žasnu!" nestačil jsem se divit a usmívat. Bounsweet po chvíli těchto útoků byla úplně zmatená. Nestíhala se bránit těmhle masivním ůtokům. A po asi třetím zopakováním této sestavy Bounsweet sama spadla na zem. Irene celá udýchaná taky. Přiběhl jsem k Irene a zkontroloval ji, za mnou Morph. "Děkuju, Irene, hned tě odvezu do Pokémoního střediska." zašeptal jsem jí a pousmál jsem se. "Ale nejdřív!" vytáhl jsem Pokéball. "Pokéballe, leť!" zvolal jsem a hodil jsem pokéball na ležící Bounsweet. "Prosím chyť se, prosím chyť se, prosím chyť se!" potichu jsem si přál a doufal, že se Bounsweet chytí.

11 Marry Marry | 14. srpna 2018 v 10:33 | Reagovat

[10]: Pokéball se hýbal... a hýbal... a hýbal... Najednou... Cvak! Pokéball se přestal hýbat.

Gratuluji, podařilo se ti chytit Bounsweet!

Snivy: + 3 levely a + 5% sehranosti s trenérem.

12 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 14. srpna 2018 v 10:35 | Reagovat

"Hurá!" radostně jsem vykřikl, vzal pokéball a dal ho do kapsy. Potom jsem vzal Irene do náruče a běžel jsem společně s Morphem do pokémoního střediska.

→ Pokémoní středisko

13 Janet Janet | 18. srpna 2018 v 14:28 | Reagovat

Janet
Braixen
Eevee
Je už pomalu večer, není tma, ale není ani moc světla, když jsem se vydala na cestu. Páni, tady jsem chytala tenkrát poochyenu. Vzpomenu si na první noc, kdy jsme s fennekin někam vyrazili. Od té doby už jsme byli v noci tolikrát, že je mi jedno, jak dlouho se tady zdržíme. Oblohou se mihne meteorit. Na Lapis Islandu běžné. A vtom uvidím ve světle zapadajícího slunce v trávě u cesty eevee/ho. Eevee je zajímavý pokémon a já se rozhodnu, že si ho musím chytit. „Braixen, do boje.“ Řeknu a povolám ven Braixen. Eevee si všimne, že budeme asi bojovat s ní/m a naše oči se střetnou. A mě je v tu chvíli jasné, že ho/ji musím mít. Působí odhodlaně, asi nechce přijít o svobodu, ale je to eevee. „Braixen, plamenomet.“ Řeknu a Braixen použije plamenomet. Plamenometu se ale eevee vyhne a použije stínovou kouli. Stínová koule letí směrem k Braixen, když zavolám: „Braixen, vyhni se.“ Braixen se jí na poslední chvíli vyhne a já dodám: „Žhnoucí útok.“ A Braixen zaútočí žhnoucím útokem, kterému se eevee pokusí vyhnout, ale marně. Dostal/a Braixeniným žhnoucím útokem. Hned ale vstal/a a zaútočil/a nárazovým útokem. Nárazový útok zasáhl, ale Braixen okamžitě vstane a než stihne eevee použít ocasový bič, použije Braixen plamenomet a eevee, který/á se připravuje na svůj útok se nestihne vyhnout. Eevee leží na zemi poté, co ho/ji zasáhl plamenomet, ale začne se pomalu zvedat. „Braixen, škrábavý útok.“ Řeknu a než se eevee stačí zvednout a Braixen na něj zaútočí a znovu ho přimáčkne k zemi. Eevee ale zvládne vypálit stínovou kouli, která Braixen zasáhne. Eevee se znovu pokusí vstát, ale Braixen vstane dřív. „Braixen, plamnomet.“ Braixen použije plamenomet na zvedající/ho se eevee a zasáhne ho/ji. Najednou prolétne na obloze další meteorit a zaryje se do země. Není velký, ale i tak je to jen pár desítek metrů od nás a viděli jsme ho padat. Já i Braixen se otočíme za meteoritem a eevee toho využije a použije ocasový bič na Braixen. Braixen dostane několikrát ocasovým bičem, což jí probere a probere to i mě. „Braixen, taky ocasový bič.“ Braixen použije také ocasový bič a eevee dostane ocasovým bičem od Braixen. „A plamenomet rychle.“ Řeknu a Braixen rychle zaútočí, než se eevee vzpamatuje. „Skvěle Braixen, pokéballe leť.“ Řeknu a hodím po eevee/m pokéball…

14 Marry Marry | 18. srpna 2018 v 20:18 | Reagovat

[13]: Eevee se chytil, gratuluji!

Braixen: + 2 levely a + 4% sehranosti s trenérem.

15 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 27. srpna 2018 v 18:27 | Reagovat

1. Peter
2. Hledám pokémony. uwu
3. Po diskuzi v louce jsme se přesunuli na cestičku. Vedle ní jsme si rozdělali deku a piknikařili jsme. Vytáhl jsem sklenici medu a dal ji doprostřed. "Každý může jednou zkusit." ujasním a nechám Pokémony, ať ochutnají. Já se mezitím koukám kolem a hledám, co se kde šustne.

16 Marry Marry | 27. srpna 2018 v 19:17 | Reagovat

[15]: Buneary (lvl. 24), Simisage (lvl. 20) a Zangoose (lvl. 21)

17 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 28. srpna 2018 v 9:51 | Reagovat

1. Peter
2. Stacy (Swanna)
3. Buneary
4. Chvíli jsme seděli u pikniku, když v tu z nedalekého lesíka odskákala Buneary. Vzhledem k tomu, že na mém seznamu oblíbenců byla Lopunny už poslední nezaškrtnutá, věděl jsem, že je na čase jednat. "Stacy, je čas, aby jsi mi pomohla chytit Pokémona. Pojď se mnou." řeknu a Stacy se mnou dojde kousek před Buneary. Ta se zastaví a podívá se na mě svým cute obličejem. "Ta... je tak... roztomilá..." jsem chvíli v tranzu, ale poté se vzpamatuji. "No nic, Stacy, začni Bubble Beamem!" začnu zápas a Stacy vystřelí řadu bublin na Buneary, která nestihne uhnout a je trefena. Ta se naštve a chystá se na Pound. "Stacy, vyhni se a Air Slash!" zvolám a Stacy vylétne do vzduchu, čímž se vyhne a chystá svůj Air Slash, čemuž se ale Buneary vyhne a už chystá Quick Attack. "Stacy, vyhni se a použij Water Gun!" řeknu a Stacy opět vylétne do vzduchu, ze kterého vypustí proud vody, čímž trefí a Buneary trochu poškodí. Ta se ale nevzdá, a hned jakmile Stacy dorazí na zem, vysprintuje a použije Quick Attack, čímž trefí. "To nic, Stacy! Aerial Ace!" řeknu, a vzhledem k faktu, že je to tak rychlé, že se mu nedá vyhnout, Buneary je trefena plnou silou. To jí ale nebrání použít Pound. "Stacy, do vzduchu a Rain Dance! Potom Bubble Beam!" přikážu další pár útoků a sleduju, jak Stacy přivolala déšť a poté vystřelila řadu bublin, které způsobily ještě větší poškození. "Aerial Ace!" řeknu a Stacy opět trefí svým nevyhnutelným útokem, což Buneary oslabí, ale ne natolik, aby to vzdala. Už se rozbíhala na Quick Attack, ale pak si to rozmyslela a šla na Jump Kick. "Vyhni se!!!" zařval jsem, protože jsem věděl, že pokud se trefí, ubere to hodně životů. Pokud ale mine, poškodí se sama. Stacy se naštěstí krásně vyhla a Buneary způsobila sebe-poškození. "Bubble Beam!" zvolám další útok, ale Buneary se vyhne.  Už chystá Quick Attack, ale nestihnu říct, aby uhla, tak jí to trefí. "To nic Stacy! Použij Aerial Ace!" řeknu a opět bleskurychle šlehne Buneary. "A teď kombo! Rain Dance, Water Gun, Water Pulse, Aerial Ace, Bubble Beam a Air Slash!" řeknu několik útoků za sebou a Stacy je všechny udělá, a kromě Water Gun se všema trefí. Buneary vypadala hodně rozzuřeně, protože se chystala na další High Kick, kterým bohužel trefila, což Stacy hodně poškodilo. "Stacy, prosím vstaň." snažím se ji povzbudit. Naštěstí se Stacy probrala a mohlo se pokračovat. "Bubble Beam!" řeknu a Stacy vystřelí bublinky, kterým se ale Buneary vyhne. "Znovu! A znovu!" zvolám a Stacy vystřelí několikrát, ale až napočtvrté se trefí. "A Air Slash!" řeknu a Stacy trefí Buneary Air Slashem. Buneary se znovu naštve a jde do risku s High Kickem. "Vyhni se!" stihnu zvolat a Stacy se vyhne, což zřejmě udělal dobře, protože to způsobilo, že Buneary málem padla na zem. "Stacy, dokonči to Aerial Ace!" zvolal jsem naposled a Stacy vysprintovala a trefila Buneary Aerial Acem, což dokončilo tento zápas a Buneary padla na zem. "Dobrá práce Stacy! Porazili jsme jí v rekrodním čase!" pochválil jsem Stacy a ta se jen uculila. "A teď!" řeknu a vytáhnu Great Ball. "Pokéballe, teda Great Balle, leť!" zvolám a hodím Great Ball na ležící Buneary, která se lapí a Great Ball se začne hýbat. "Chyť se, prosím, chyť se, prosím..." tiše si přeju a nervózně upínám své oči na Great Ball, který se hýbe a hýbe a hýbe...

18 Marry Marry | 28. srpna 2018 v 10:20 | Reagovat

[17]: Buneary se chytila, gratuluji!

Swanna: + 3 levely a + 4% sehranosti s trenérem.

19 Pettro Pettro | 28. srpna 2018 v 10:51 | Reagovat

Po tom, co se úspěšně chytila, jsem zajásal radostí. Konečně je můj dream tým splněn. Běželi jsme se Stacy zpět na deku. "Tak holky, náš dream tým je hotový! Máme tady poslední členku!" řeknu a vyvolám Buneary z pokéballu. "Ahoj, Buneary. Jsem Peter, tvůj nový trenér. Chtěla by jsi nějakou přezdívku, abychom tě odlišili?" řeknu a dívám se na její roztomilý obličej.

20 Marry Marry | 28. srpna 2018 v 10:55 | Reagovat

[19]: ,,A-Ahoj!" pozdravila tě Buneary s úsměvem. ,,Ehehe, ráda bych si nějakou vzala.." uchechtla se a mírně se k tobě přitulila, i když si pamatovala, co se stalo před pár minutami.

21 Pettro Pettro | 28. srpna 2018 v 10:56 | Reagovat

"Tak jo-" řeknu, když v tu se ke mě přitulí, což je strašně roztomilé. "Tohle nedám..." řekla Charlotte a padla jak sťatá. "Aw, Buneary." řeknu a obejmu jí. "Tak, a k přezdívkám, máš na výběr z Lori, Janet, Erin nebo Carmen." nabídnu jí a pousměju se.

22 Marry Marry | 28. srpna 2018 v 10:58 | Reagovat

[21]: ,,Lori, Lori!" řekla nadšeně a ještě víc se k tobě přitulila. ,,To zní strašně roztomile!" usmála se. ,,Ah," odvrátila zrak na Charlotte. ,,Co.. Copak jí je?" zeptala se.

23 Pettro Pettro | 28. srpna 2018 v 11:01 | Reagovat

"To nic Lori, ona má jen moc ráda kawaii věci. Charlotte, prober se, je to jen Buneary." řeknu jí a pousměju se. "Jo, a tohle jsou moje slečny na cestách. Irene, Charlotte, Angie, Wendy a Stacy. A holky, tohle je Lori." představím je všechny a pousměju se. "Doufám, že si sednete." dodám ještě a pousměju se.

24 Marry Marry | 28. srpna 2018 v 13:04 | Reagovat

[23]: ,,Ahojky!" pozdravila Lori šťastně a zamávala na tvé ostatní pokémony. ,,Ehehehe, další parťáček na mazlení!" uculila se Wendy a přišla Lori obejmout.

25 Pettro Pettro | 28. srpna 2018 v 13:55 | Reagovat

"Tak, teď když jste se seznámili, co plánujete dělat holky? Máme zase z čeho vybírat, ale chci slyšet i vaše názory." řeknu a pousměju se. Poté se nadechnu a sleduju tu krásnou přírodu.

26 Marry Marry | 29. srpna 2018 v 11:34 | Reagovat

[25]: ,,Já nevím jak vy, ale já se jdu mazlit s Wendy~!" uculila se Lori a začala se mazlit s Wendy.
,,Ach bože, proč je to tak roztomilý," povzdychla si Charlotte a snažila se neomdlít.
,,Mohli bychom si jít třeba zaplavat do plavecké haly, jestli tady nějaká je," navrhla Stacy.
,,Haha, bych vyzkoušela, jak by se mi s tímto tělem plavalo," zasmála se Irene.

27 Pettro Pettro | 29. srpna 2018 v 11:42 | Reagovat

"To zní skvěle, Stacy!" řeknu nad jejím nápadem. "Dobrá, jdeme!" řeknu, sbalím vše do batohu a jdeme společně do plavecké haly.

→ Plavecká hala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama