MARRY: Online
POČASÍ:
Vbu.gifCFlying.gif
Chladno + větrno
T-To je ch-chladno... Mám pocit, že léto už je oficiálně za námi a přichází... *ehm* podzim... Ale na druhou stranu je to i příjemné, ehehe..
Všichni železní a létající pokémoni získají 2x více statů, než obvykle.


Chat


Chytání - Hory

21. března 2018 v 16:52 | Marry Yokune
Výsledek obrázku pro anime mountains
Ice Divider by PurgatoryIsGold


Jít chytat do hor je docela odvážné, teda, pokud chcete chytat ve vysoké nadmořské výšce. Jenom vás musím varovat - je tam zima a špatně se tam dýchá. Nečekaně. Nejčastěji se tu vyskytují kamenní, létající, zemní a lední pokémoni (tam, kde je chladněji)
Ice Divider by PurgatoryIsGold

POKÉMONI, KTEŘI SE TU NEJČASTĚJI VYSKYTUJÍ

POKUD SI CHCETE CHYTIT NEJČASTĚJŠÍHO POKÉMONA

1. Jméno
2. Pokémon, kterým chytáte
3. Pokémon, kterého chytáte
4. Průběh

POKUD CHCETE HLEDAT OSTATNÍ POKÉMONY

1. Jméno
2. ,,Hledám pokémony." (Můžete i upřesnit, kde přesně je na té cesté hledáte)

POKUD SI CHCETE CHYTIT NALEZENÉHO POKÉMONA

1. Jméno
2. Pokémon, kterým chytáte
3. Pokémon, kterého chytáte
4. Průběh
 


Komentáře

1 Laramie Laramie | 2. července 2018 v 8:00 | Reagovat

Laramie
Poppilio
Já se tu tu procházím, ale chci chytit Rockruff

Cesta k horám byla zdlouhavá. Moje nohy mne bolely ale Poppilio stále jevil dost energie. Nešli jsme po moc schůdné trase protože Poppilio chtěl objěvovat krásy hor na vlastní pěst. „Tak, jak se ti tu líbí?“ zeptala jsem se po chvilce šplhání. „Je to tu fajn!“ usmál se Poppilio, „ale nepochybně je to tu mnohem lépe vidět z vrcholku těch hor!“ „To určitě je,“ odvětila jsem, „ale já až nahoru nejdu, mám k horám jistý respekt.“ Poppilio se na mě tázavě podíval: „Máš strach z výšek?“ „Ne, to zase ne, nebo o tom nevím,“ rozpačitě jsem se poškrábala vzadu na hlavě, „já jsem pořád jen člověk, nemám žádný vybavení a taky jsem dost líná.“ Poppilio chtěl něco namítnout ale do cesty nám skočil Rockruff menšího vzrůstu. „Yikes!“ vykřikla jsem leknutím, „tebe bych si mohla přidat do party... chceš?“ Rockruff nevypadal/a moc nadšeně a dokonce i zavrcěl/a. „Já vím že to po dobrém nepůjde. Poppilio do útoku!“ Poppilio zaujme postoj, je připraven bojovat. „Tak Poppilio, použij Growl!“ Rockruff poskočí, nebyl to nejlepší začátek, ale Rockluff to určitě nějak zasáhlo. Rockruff použila nějaký útok, nestihla jsem ho ale identifikovat. Nebudu říkat že to nestálo za nic protože Poppiliovi ubrala stejně jako on jí. „Tak, teď Poppilio použij Pound!“ křikla jsem s nadšením. Rockruff  pod náporem zavrčel/a. Z jejího výrazu bylo znát že ji to zasáhlo poměrně hodně. Opět použila nějaký útok a jelikož jsem nevšímavá tak jsem ho nezaregistrovala. Nebyl o nic lepší než před tím, už jsem se vnitřně začínala radovat, ale ještě klidně jsem řekla: „Tak teď Poppilio, použij Water gun!“ Water gun asi na Rockruff fungoval nejlépe, pozdě jsem si vyčítala že jsem ho měla použit jako první, mávla jsem nad tím rukou. Rockruff nestála  ráně přímo a tak ho/ji srazila ke straně. Teď ležela bokem na zemi a já vytáhla prázdný poké ball. Mrštila jsem ho po ní a čekala jsem co se bude dít.

2 Marry Marry | 2. července 2018 v 12:52 | Reagovat

[1]: Rockruff se chytil, ale bylo to jen tak tak.
Popplio: + 1 level a 1% sehranosti

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama