MARRY: Online
POČASÍ:
Vbu.gifCFlying.gif
Chladno + větrno
T-To je ch-chladno... Mám pocit, že léto už je oficiálně za námi a přichází... *ehm* podzim... Ale na druhou stranu je to i příjemné, ehehe..
Všichni železní a létající pokémoni získají 2x více statů, než obvykle.


Chat


Chytání - Jezero

21. března 2018 v 17:09 | Marry Yokune
Výsledek obrázku pro anime lake
Ice Divider by PurgatoryIsGold


Toto jezero je velké a rozlehlé, takže se tu dá chytat dobře! Chápu, že vás může lákat se jít sem vykoupat, ale mějte na mysli, že tohle jezero je vyhrazené převážně pro chytání pokémonů. Nejčastěji se tu objevují vodní typy.
Ice Divider by PurgatoryIsGold

POKÉMONI, KTEŘI SE TU NEJČASTĚJI VYSKYTUJÍ

POKUD SI CHCETE CHYTIT NEJČASTĚJŠÍHO POKÉMONA

1. Jméno
2. Pokémon, kterým chytáte
3. Pokémon, kterého chytáte
4. Průběh

POKUD CHCETE HLEDAT OSTATNÍ POKÉMONY

1. Jméno
2. ,,Hledám pokémony." (Můžete i upřesnit, kde přesně je na té cesté hledáte)

POKUD SI CHCETE CHYTIT NALEZENÉHO POKÉMONA

1. Jméno
2. Pokémon, kterým chytáte
3. Pokémon, kterého chytáte
4. Průběh
 


Komentáře

1 Pettro Pettro | 24. července 2018 v 10:21 | Reagovat

1. Peter
2. Hledám pokémony u břehu.

Ještě dodám, jak jsme sem s Lunou dorazili:

Společně s Lunou jsme se dostali k jezeru. "Tak, jsme tady! Tohle je jedno z nejkrásnějších jezer široko daleko! Alespoň... podle tohoto průvodce!" Vezmu průvodce z kapsy a nalistuju stránku o jezeře, potom jí ukážu Luně. Společně s ní se potom procházím po jezeře a sleduju, zda se neobjeví nějaký Pokémon.

2 Marry Marry | 24. července 2018 v 13:12 | Reagovat

[1]: ,,Tak to se mýlíš, slyšela jsem o Nočním jezeru, to je mnoooohem hezčí. A dokonce nejhezčí," zamračila se Luna.

Clauncher (lvl. 2), Buizel (lvl. 3) a Ducklett (lvl. 4)

3 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 26. srpna 2018 v 10:58 | Reagovat

1. Peter
2. Irene (Snivy)
3. Ducklett
4. S Pokémony společně dorazíme k jezeru. "Je tady nádherně..." zasním se a všichni Pokémoni přikývnou. Poté dojdeme k vodě a sedneme si. Chvíli pozorujeme okolí, a poté se Pokémoni rozutečou kolem jezera. Irene jde trochu blíž k vodě, Charlotte se jde kouknout na keříky s bobulemi, Morph s Amber zalezou pod strom, Angie a Wendy se ke mě přitulily a u mě usnuly. Po chvíli odpočinku spatřím Duckletta nedaleko ode mě, jak pije z jezírka. Chvíli zapřemýšlím, a pak se rozhodnu že si ho chytím. "Irene, pojď mi pomoct chytit Duckletta!" zavolám na ni a Irene přiběhne a postaví se přede mě. Pak začne opravdový boj.
"Irene, začni Vine Whipem!" zvolám a Irene přitáhne Duckletta svými šlahouny. "Wrap!" přidám a Irene ho zmáčkne. To si nedá líbit a použije Water Gun, což Irene jen přinutí upustit od síly, ačkoliv ji to moc nepoškodí. "Irene, Tackle!" řeknu a Irene vysprintuje směrem k Ducklettovi, ten se však vyhne. Už chystá Wing Attack, když v tu se Irene hezky vyhne a použije znovu Tackle. Tentokrát se trefí a Duckletta trochu poškodí. "Výborně Irene! Wrap!" řeknu další útok a Irene přitáhne Duckletta svými šlahouny a přimáčkne ho, což ho trochu omráčí. Poté se ale vzpamatuje a použije opět Wing Attack, kterým se trefí, což trochu poškodí Irene, ale nijak výrazně. "Irene, Vine Whip!" řeknu a Irene přitáhne Duckletta šlahouny. "A Tackle!" zvolám a Irene opět narazí do Duckletta. Ten ale použije Water Gun, což neudělá téměř nic. "Použij opět Tackle, Irene! A několikrát!" řeknu a Irene začne svoji rychlost soustřeďovat právě do Tacklu, jenže se pokaždé Ducklett vyhne. "Wrap, Irene!" řeknu a Irene opět vystřelí šlahouny, čímž ale netrefí. Tak zkusí ještě několikrát, dokud opravdu netrefí. Poté zopakuje párkrát Tackle, než Ducklett použije svůj Wing Attack. "Irene, Leaf Tornado!" řeknu bez přemýšlení a Irene vystřelí listové tornádo na Duckletta, čímž ho hodně poškodí. "A ještě jednou! A znovu! A znovu! Hahahaha!" řeknu skoro až ďábelsky a Irene opakovaně střílí listové tornáda na Duckletta. Po asi šesti to ale Ducklett stále nevzdával a pokračoval ve svých útocích. Oba Pokémoni se hezky vyhýbali a útoky poškozovaly jeden za druhým. Potom jsem se naštval a řekl svoji vítěznou kombinaci pro Irene. "Irene, použij Leer, Vine Whip, Wrap, Tackle a Leaf Tornado!" zvolal jsem se Irene opravdu použila všechny útoky za sebou, čímž ukončila velkou explozí listů, což Duckletta totálně odrovnalo. "Výborně Irene!" pochválím jí. "A teď, Pokéballe, teda Great Balle, leť!" řeknu, vytáhnu z kapsy jeden Great Ball a hodím ho elegantně na Duckletta. Potom čekám, zda-li se chytí. "Prosím, chyť se. Prosím, chyť se." řekl jsem a napjatě sledoval pohyby Great Ballu.

4 Marry Marry | 26. srpna 2018 v 12:43 | Reagovat

[3]: Ducklett se chytila.

Irene: + 3 levely a + 4% sehranosti s trenérem.

// ... není náhodou Irene Servine? xDDD

5 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 26. srpna 2018 v 13:40 | Reagovat

// ano :D Řekl jsem něco jinéhO? :d

6 Marry Marry | 26. srpna 2018 v 13:50 | Reagovat

[5]: // *záchvat kašle* NEEEEE VŮBEC--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama