MARRY: Online
POČASÍ:
Vbu.gifCFlying.gif
Chladno + větrno
T-To je ch-chladno... Mám pocit, že léto už je oficiálně za námi a přichází... *ehm* podzim... Ale na druhou stranu je to i příjemné, ehehe..
Všichni železní a létající pokémoni získají 2x více statů, než obvykle.


Chat


Chytání - Moře

21. března 2018 v 17:15 | Marry Yokune
Výsledek obrázku pro anime sea
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Moře je krásné místo na chytání. Stejně jako u jezera - chápu, že vás to láká se jít koupat, ale bohužel, tohle je vyhrazené místo pro chytání pokémonů. Nejčastěji se tu vyskytují vodní typy a zemní typy (na pláži)
Ice Divider by PurgatoryIsGold

POKÉMONI, KTEŘI SE TU NEJČASTĚJI VYSKYTUJÍ

POKUD SI CHCETE CHYTIT NEJČASTĚJŠÍHO POKÉMONA

1. Jméno
2. Pokémon, kterým chytáte
3. Pokémon, kterého chytáte
4. Průběh

POKUD CHCETE HLEDAT OSTATNÍ POKÉMONY

1. Jméno
2. ,,Hledám pokémony." (Můžete i upřesnit, kde přesně je na té cesté hledáte)

POKUD SI CHCETE CHYTIT NALEZENÉHO POKÉMONA

1. Jméno
2. Pokémon, kterým chytáte
3. Pokémon, kterého chytáte
4. Průběh
 


Komentáře

1 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 12. srpna 2018 v 11:19 | Reagovat

1. Peter
2. Hledám pokémony.

Ještě malý příběh, jak jsme tu došli:

Společně s Irene jsme došli k moři. Posadil jsem se k písku a nadechoval jsem čerstvý mořský vzduch. "Nádhera..." řekl jsem a znovu se nadechl. "Co myslíš, Irene?" zeptal jsem se a znovu se nadechl.

2 Marry Marry | 12. srpna 2018 v 11:27 | Reagovat

[1]: Chinchou (lvl. 4), Marill (lvl. 6) a Frillish (lvl. 5)

,,Opravdu krásné," usmála se Irene a nemohla spustit oči z toho krásného výhledu na moře.

3 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 12. srpna 2018 v 11:46 | Reagovat

1. Peter
2. Irene (Snivy)
3. Frillish
4. "Hele, Irene, podívej! To je krásný Frillish, no ne?" řeknu a ukážu na něj. "Toho... musíme... mít." dodám s dramatickými pauzami a vstanu.
"Tak, Irene, do útoku!" zavelím a Irene se zvedne. "Jdeme na to! Začni Leerem!" řeknu a Irene pomalu vysaje trochu Defense. "Výborně, a teď Vine Whip!" zní můj další pokyn. Jenže Frillish uhnul a ještě použil Bubble! "Irene, rychle se vyhni a použij Vine Whip znovu!" přikážu a Irene jen tak tak uhne bublinkové smršti. Poté vystřelí své šlahouny, které jen o kousek trefí Frillishe a přitáhne ho blíž k nám. "Irene, teď Tackle!" rozkážu a Irene se na něj vší silou vrhne. Frillish nestihne utéct a proto ho to trefí. Nedá se ale a chystá na další útok. "Připrav se, Irene!" řeknu a sleduju, co chystá. Je to Water Sport. Což není na travní typy moc silné. "Irene, zkus znovu Vine Whip!" Snivy tedy vystřelí své šlahouny a už je Frillish zase blízko nám. "Tak Irene, střílej do něj Tackle dokud nezaútočí!" Zavelím a Irene asi čtyřikrát vystřelí Tackle, než Frillish konečně uhne a poté začne nabjíet další Bubble. Irene se tentokrát nevyhne, ale vzhledem k tomu, že travní typy mají určitou výhodu oproti vodním, Irene to moc neublíží. "Tak, Irene, spusť další Leer! A teď Vine Whip!" Zavelím dva útoky a sleduju, jak Irene už konečně ten Vine Whip jde. Frillish neměl šanci utéct. "Tak, a zase do něj házej Tackle!" řeknu a sleduju, jak Irene hustí Tackel několikrát do Frillishe. Bylo mi ho v tu chvíli líto, ale chci ho tak moc, že prostě musíme zaplatit jistou cenu.
Frillish ještě několikrát stačil nabít Bubble, jenže Irene byla připravená a pokaždé se vyhla. "Irene, další Vine Whip, prosím." řeknu a Irene skutečně natáhne své šlahouny a znovu přitáhne Frillsih blíže k nám. Potom se to střídalo. "Vine Whip!" "Tackle!" "Leer!" "Vyhni se a..." Po pár minutách to Frillish zřejmě vzdal a padl na zem. "Výborně, Irene!" nezapomenu ji pochválit a z kapsy vytáhnu Pokéball. "Tak, Pokéballe, leť!" řeknu a hodím ho na Frillishe. "Prosím, chyť se, prosím, chyť se, prosím, chyť se..." řeknu potichu a začnu Pokéball silně sledovat.

4 Marry Marry | 12. srpna 2018 v 11:51 | Reagovat

[3]: Gratuluji, podařilo se ti chytnout Frillishe.

Snivy: + 2 levely a + 3% sehranosti s trenérem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama