MARRY: Online
POČASÍ:
Vbu.gifCFlying.gif
Chladno + větrno
T-To je ch-chladno... Mám pocit, že léto už je oficiálně za námi a přichází... *ehm* podzim... Ale na druhou stranu je to i příjemné, ehehe..
Všichni železní a létající pokémoni získají 2x více statů, než obvykle.


Chat


Obchod - Jídlo

18. března 2018 v 16:44 | Marry Yokune
Výsledek obrázku pro pokemon food deviant art
Ice Divider by PurgatoryIsGold


V této části se nachází jídlo. Snad nemusím vysvětlovat, k čemu jídlo slouží. Všechna jídla, které jsou v téhle části, tak můžou jíst jak pokémoni, tak i lidé. To znamená, že se nemusíte bát, že byste přišli o hezky vypadající a chutné jídlo.
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Lava Cookie
Balíček lávových sušenek (5x)
Tato sušenka je docela užitečná. Když zápasíte s nějakým pokémonem a on na vašeho pokémona použije Matoucí útok, tak když mu to dáte, hned se vzpamatuje. Docela užitečné, že?
Obecně - tato suešnka je velmi dobrá. Chutná pokémonům a určitě bude chutnat i vám, pokud teda máte rádi čokoládu a.. sušenky. Zvyšuje lásku pokémona k trenérovi. (Záleží, jestli mu vůbec bude ta sušenka chutnat. Láska se maximálně zvyšuje o 3%.)
50 LK
Fresh Water
Soda s příchutí hor
Soda s příchutí hor možná zní trochu zvláštně. Ve skutečnosti je to ale velmi dobrá soda. Má v sobě bublinky a když se napijete, tak se hned cítíte svěží.
Když jí dáte pokémonům, dostanou trochu víc energie a díky tomu jim půjdou lépe tréninky a zápasy. (Samozřejmě efekt není dočasný, přibližně za osm hodin vyprchá)
20 LK
Soda Pop
Voda
Prostě obyčejná voda z přírodných pramenů.
10 LK
Lemonade
Limonáda (Pomerančová, malinová, jablečná, limetková, citrónová, vínová)
Vynikající sladká limonáda, u které si dokonce budete moct vybrat příchuť. Tato limonáda má velmi dobrý ohlas mezi lidmi a jejich pokémony. Nikdy se zatím nestalo, že by tato limonáda někomu nechutnala.
30 LK
Marcipánka
Tato marcipánka je velmi tradiční pochoutka. Už se peče hodně dlouhou dobu a je vynikající. Pozor, je v ní trochu alkoholu, to ale člověku nic neudělá, když těch marcipánek nesní 50.
Když jí dáte pokémonovi, tak se mu zvýší síla o 1%.
60 LK
Čaj (Různé příchutě, lze si určit)
Tenhle čaj je oblíbenou věcí, hlavně v zimě, když řádí různé nemoci. Je velmi léčivý a ochraňuje pokémony a lidi před různým nachlazením.
35 LK
Čokoládová kobliha (Bílá čokoláda, čokoláda s oříšky, mléčná čokoláda, hořká čokoláda, čokoláda s karamelem...)
Tato kobliha má stejně dobrý ohlas, jako limonáda. Čokoláda může být v několika příchutích. Je velmi sladká... nečekaně.
Zvyšuje lásku pokémona k trenérovi.
40 LK
Donut
Zatím máme bohužel ve výloze jen s čokoládovou polevou. Přísaháme, že brzo budou i jiné polevy!
Zvyšuje lásku pokémona k trenérovi.
20 LK
Jahody
Mňam, jahody! Chutnají hlavně travním pokémonům, nikdo si není jistý proč. To ale neznamená, že je nemůžete kupovat i ostatním pokémonům.
10 LK/kg
Třesně

Další věc která chutná hlavně travním pokémonům! Někdo má tendenci si s třešněmi hrát. Např si je dávat za ucho a dělat, že má naušnice. To vám rodiče neříkali, že se s jídlem nehraje?!
10 LK/kg
Meloun
Wowowow. Meloun. Meloun je velmi vynikající a sladký. Je oblíbený u všech typů pokémonů. Aleee... Když si ho koupíte, tak ho musíte nějakou chvíli po tom sníst. Nebudete přece tahat s sebou těžký meloun... Pak by vás bolela záda!
30 LK (15 LK za polovinu, jestli si chcete koupit jenom polovinu)
Ice Divider by PurgatoryIsGold

DOBROU CHUŤ!


 


Komentáře

1 Janet Janet | 7. dubna 2018 v 8:22 | Reagovat

Přijdu do obchodu. "Dobrý den, máte něco pálivého?" zeptám se po tom, co nic nenajdu.

2 Marry Marry | 7. dubna 2018 v 8:31 | Reagovat

[1]: ,,Ummm.." zamyslí se prodavač. ,,Jediné pálivé jídlo, co tu máme, jsou lávové sušenky, i když na to vůbec nevypadají." zasmál se. ,,Počkejte, přinesu je vám." odešel a po chvíli se vrátil s balíčkem, kde bylo pět velkých sušenek. ,,Chcete si je koupit?" zeptal se s úsměvem.

// Jenom taková malá připomínka - vždycky počkej, až ti odpovím na jeden komentář u nějakého článku a až potom piš na nějaký jiný ^^ Trochu se do té pokéhry "vžij", jako bys tam opravdu byla ty a že nemůžeš být na dvou místech :3

3 Janet Janet | 7. dubna 2018 v 9:56 | Reagovat

"Ano, děkuji." Řeknu a předložím 50 Loků

/Dobrá. Jen dotaz (nevím, kam ho napsat), Fennekin už žhnoucí útok může používat, nebo ho musím ještě procvičit a až potom ho bude moci používat?

4 Marry Marry | 7. dubna 2018 v 15:12 | Reagovat

[3]: ,,Děkuji za váš nákup." usměje se prodavač a vezme si od tebe 50 LK.

// Jelikož je tenhle blog docela nový, tak ještě určitě nějaké články přibudou, jeden z nich bude určitě článek na dotazy.. xDD A.. Fennekin ještě žhnoucí útok používat nemůže, ještě ho s ní musíš procvičit ^^

5 Janet Janet | 7. dubna 2018 v 15:46 | Reagovat

[4]: //Děkuju

6 Janet Janet | 7. dubna 2018 v 17:55 | Reagovat

"Na shledanou." řeknu a vyjdu z obchodu a zamířím do města.

7 Melounek Melounek | 20. června 2018 v 21:50 | Reagovat

"Tak, co chceš na jídlo," zeptal jsem se Bulby, když jsme vstupovali do obchodu. "Lávové sušenky?"
"Ne, slyšela jsem, že jsou pálivé."
"No dobře, tak co třeba... Marcipánka?"
"Je v ní alkohol, an něj jsou pokémoni extra náchylní."
"Okéééj... čokoládová kobliha!!"
"Moc sladká... a nejím čokoládu."
"SLečna má mldśný jazýček... tak už tu je jen ovoce a .... MELOUN."
" Jahody nezní šp-, aha, ty bereš ten meloun."
S melounem v podpaží jsem rychle šel k pultu a předložil ho tam. " Celý?" zeptal se prodavač. "Ano prosím," odpověděl jsem. "Tak to bude 30 LOKI," řekl prodavač s velkýýým úsměvem. Bulbasaur si jen povzdechla obrátila oči v sloup a začala se smát.

8 Marry Marry | 20. června 2018 v 23:38 | Reagovat

[7]: Prodavač si od tebe vzal 30 LK a před tvým odchodem ti zamával.
- 30 LK

9 Laramie Laramie | 17. července 2018 v 11:10 | Reagovat

Ze střediska jsem šla rovnou do obchodu. Nechtěla jsem se tam zdržovat moc dlouho protože je tam vždycky moc lidí. Teď když mám celkem hodně Loki, doufala jsem že mne nechytne nakupovací horečka, ale třeba takový trenérský pas.... NE, ne, ne, zatím ještě ne... nebo?... to je jedno. Před vchodem do odďelení s jídlem jsem přivolala z pokéballů Rockruffa a Salandit a stručně jsem jim vysvětlila  kde to jsme a co tu děláme. Došla jsem  blíž k pultu a začala jsem vybírat co si vezmu já. Po chvíli vybírání jsem se otočila na Kaspiana, Rockruffa a Salandit a zeptala jsem se: „Co budete chtít vy?“

10 Marry Marry | 17. července 2018 v 12:47 | Reagovat

[9]: ,,No, mohli bychom si v první řadě koupit pití, abychom v první řadě neumřeli žízní," řekl Rockruff a ukázal na vodu. ,,A chtěl bych... Třeba ten donut," dodal.
,,Já umím Water Gun," zasmál se Kaspian. ,,Ale máš pravdu," kývl na souhlas. ,,Každopádně, já bych chtěl ty lávové sušenky, vypadají dobře," řekl zaujatě.
,,Huh," zamyslela se Salandit. ,,Já bych si vzala tu koblihu, na které je čokoláda s karamelem.. Nevypadá to špatně a karamel mám ráda," zazubila se.

11 Laramie Laramie | 17. července 2018 v 14:21 | Reagovat

[10]: „Takže... voda, donut, sušenky, kobliha s čokoládou a karamelem.... a já si asi vezmu taky donut,“ řekla jsem a natáhla jsem se pro vodu. Došla jsem k pultu, položila jsem tam vodu a začala ukazovat zbytek věcí, které jsem chtěla: „Takže, jednu koblihu s čooládou a karamelem, dva ty donuty a lávové sušenky.“ Usmála jsem se a čekala jsem až to prodavač donese. Začala jsem lovit v kapse Loki. Pokud jsem počítala správně bylo to 140.

12 Marry Marry | 17. července 2018 v 17:04 | Reagovat

[11]: Prodavačka ti všechno zabalila do tašky a podala ti jí.
,,Bude to 140 LK." řekla s úsměvem.

13 Laramie Laramie | 17. července 2018 v 18:20 | Reagovat

[12]: Loki už jsem měla připravené tak jsem jí je jen podala a převzala si nákup. „Děkuji neshledanou,“ řekla jsem a odešla jsem z oddělení s jídlem a potom i z obchodu.

(Menší otázka... Kam mám psát když nikde na žádném speciálním místě nejsem a jsem tam se všemi pokémony... mám psát na jednoho z nich, nebo... jak? xD)

14 Marry Marry | 17. července 2018 v 22:16 | Reagovat

[13]: (Ano, můžeš :3)

15 Kieran Kieran | 6. srpna 2018 v 19:03 | Reagovat

Kupujem 1 kilogram jahôd a polovicu melóna.
Podám predavačke na pult 25 LK.

16 Marry Marry | 7. srpna 2018 v 8:42 | Reagovat

[15]: Prodavačka ti předá věci a vezme si od tebe 25 LK.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama