MARRY: Online
POČASÍ:
Vbu.gifCFlying.gif
Chladno + větrno
T-To je ch-chladno... Mám pocit, že léto už je oficiálně za námi a přichází... *ehm* podzim... Ale na druhou stranu je to i příjemné, ehehe..
Všichni železní a létající pokémoni získají 2x více statů, než obvykle.


Chat


Plavecká hala

19. března 2018 v 15:48 | Marry Yokune
Související obrázek
Ice Divider by PurgatoryIsGold


Do plavecké haly se chodí hlavně v času, když ještě není léto a venku není počasí na koupání. Trenéři se sem chodí se svými pokémony zabavit a sblížit se. Pro pokémony, kterým nevadí voda a plavání, je plavecká hala jeden z nejlepších důvodů, jak se společně sblížit. Nejlepší na téhle plavecké hale je, že je tu otevřeno pořád. Ráno i v noci. Jsou tu hlídky, které mají ranní a hlídky, které mají noční. Nemusíte se bát, že by se tu vám něco stalo.

POKUD CHCETE TRÁVIT ČAS V PLAVECKÉ HALE, NAPIŠTE

1. Jméno
2. Pokémon/i, se kterým/i trávíte čas v plavecké hale
3. Co přesně budete dělat (nepovinné)
4. Průběh
Ice Divider by PurgatoryIsGold
 


Komentáře

1 Pettro Pettro | 29. srpna 2018 v 11:44 | Reagovat

1. Peter
2. Serperior, Tsareena, Flabébé, Aromatisse, Swanna a Buneary
3. Trávit tu čas xD
4. Po pikniku u cestičky jsme se rozhodli navštívit plaveckou halu. Vypadala moc pěkně a moderně. Připravil jsem si plavky a už jsme se šli podívat na bazén. Jsem velmi opatrný, proto mi to trvalo trochu déle. "Pojďte, voda je teplá!" zavolám na své Pokémoní slečny a pousměju se.

2 Marry Marry | 29. srpna 2018 v 22:04 | Reagovat

[1]: ,,Ohoho, zajímalo by mě, jestli s tímhle můžu plavat!" zasmála se Irene a doplazila se do vody. ,,Ah-" zarazila se trochu, protože to byl pro ní trochu šok. Byla na mělčině, protože nechtěla riskovat, že by se utopila. ,,Nevím, jak to dělám, ale... Myslím, že mi to jde," uchechtla se.
Stacy mezitím klidně přišla k bazénu a usadila se na vodu stejně, jako kdyby to bylo jezero.
Angie si odložila kytičku na bezpečném místě a také vlezla do bazénu. ,,Je to opravdu příjemné!" řekla úsměvem.
,,Uhuhu.. já nevím," zahihňala se Wendy. ,,Ale já vím! Pojď, půjdeme spolu, Wendy!" usmála se Lori, vzala Wendy za peříčko a stáhla jí s sebou do bazénu.
,,Ale, ale.." snažila se být Charlotte dospělá a elegantní, moc dlouho jí to ale nevydrželo. ,,Ach," pousmála se na roztomilostí Wendy a Lori. Po nějaké chvíli také vlezla do bazénu, byla ale u kraje.

(Sperperior, Tsareena, Flabébé, Aromatisse, Swanna a Buneary.... ummm... Aromatisse..? xDD)

3 Pettro Pettro | 30. srpna 2018 v 8:40 | Reagovat

(Jo já omylem dal Aromatisse no xD Já už chci ať se vyvine xd)

Sledoval jsem okolí bazénu a pousmál jsem se, jak moji Pokémoni vlezli do bazénu. "Tak co myslíte? Jaké to tady je? Mě se tady třeba líbí." řeknu svůj názor a pousměju se. "A líbí se mi tu asi všechno!" dodám a zasměju se. "Co vám?" optám se a pousměju se.

4 Marry Marry | 30. srpna 2018 v 14:06 | Reagovat

[3]: Všem pokémonům se zde velmi líbí.
,,Ummm.... Já nevím... Asi ta voda," zasmála se Irene.
,,A taky tu není moc lidí a pokémonů.. což je také fajn," řekla s úsměvem Charlotte a snažila se elegantně plavat.
Lori a Wendy po sobě mezitím cákaly.

5 Pettro Pettro | 30. srpna 2018 v 14:13 | Reagovat

Chvíli zapřemýšlím a poté řeknu. "Irene, mohla by si jít na chviličku jinam? Potřebuju něco probrat s holkama." Irene přikývne a odplazí se do sauny. Poté doplavu blíž k holkám. "Holky, máme takový problém. Irene totiž nebyla ta první volba, kterou jsem měl učinit. Nevěděl jsem, že chytím tolik travních Pokémonů. Takže mám návrh, Irene pošleme k profesorovi, budeme jí často kontaktovat a místo ní vezmem Delphox." řeknu a ukážu fotku Delphox, jak se předvádí na koordinátorské soutěži. "No není roztomilá?" řeknu a pousměju se.

6 Marry Marry | 30. srpna 2018 v 14:22 | Reagovat

[5]: Všichni se na tebe zmateně koukali.
,,A-Ale... se-sestřička Irene..." nevěděla Angie, co má říct.
,,Irene je fajn a docela by mě mrzelo, kdyby s námi už nebyla. Ale... Je to tvoje volba, a ty si rozhodneš, koho mezi námi chceš a koho ne," zakroutila hlavou Stacy.
Wendy se hned nahrnuly slzy do očí. ,,C-Co to..." řekla, protože to nečekala. ,,U-Uhh.. Já se strašně omlouvám, já nevím, co se se mnou děje.." kryla si obličej.
,,Wendy.." přitulila se k ní Lori.
Charlotte se na vás na všechny smutně dívala, po chvíli se nadechla a pronesla: ,,Je to opravdu náročná a smutná událost. Ale přeci jenom, Peter říkal, že jí budeme moct kontaktovat. Irene je opravdu dobrá parťačka, ale přeci jenom, jak zmiňovala Stacy, Peter si může rozhodnout, koho v týmu chce. Myslím, že bychom mu měly věřit. A proto si myslím, že bychom neměli ztrácet čas plakáním, a užít si čas s Irene, co máme, naplno," řekla Charlotte s úsměvem a otočila se na Wendy, Angie a Lori.
Irene bylo v sauně moc teplo a tak vylezla. Naneštěstí zaslechla to, o čem jste se bavili a sama nevěděla, co si má o tom všem myslet. Začaly jí trochu vlhnout oči a radši zůstala u sauny.

7 Pettro Pettro | 30. srpna 2018 v 14:27 | Reagovat

Sleduju jejich reakce a začínám litovat, že jsem něco takového řekl. "Já...já... JÁ NA TO NEMÁM!" vykřikl jsem bez přemýšlení a s pláčem se vrhl z plavecké haly. Naneštěstí venku padaly kroupy, a vzhledem k tomu, že jsem na sebe jen rychle hodil oblečení bez usušení, byl jsem nejen morký, ale teď ještě zmrzlý. A brečel jsem. Na zemi. Sám.

8 Marry Marry | 30. srpna 2018 v 14:41 | Reagovat

[7]: ,,Sakra," sykla Charlotte. ,,Počkejte tady, zaběhnu pro něj," řekla sebevědomě, vylezla z bazénu a vyběhla ven za tebou. Když tě spatřila brečícího na zemi, klekla si k tobě. Nic neříkala a potom tě jenom objala a hladila po zádech. Neudržela se a také jí vytekly nějaké ty slzy. ,,To bude v pohodě," šeptala ti do ucha. ,,Irene to určitě pochopí..." říkala.
Irene hned po tom, co tě uviděla, na chvíli zapomněla na to, co slyšela před pár sekundami a okamžitě vyběhla za tebou a Charlotte.
,,I-" chtěla Charlotte něco říct, ale Irene jí zastavila úponkem. Irene se kolem tebe obmotala, aby tě zahřála a zároveň objala a položila svojí hlavu k té tvé.

9 Pettro Pettro | 30. srpna 2018 v 14:45 | Reagovat

Spatřím jak Charlotte a Irene doběhnou za mnou a vytrhnu se z pláče. "Omlouvám se, nikdy jsem to neměl říkat. Irene je členkou naší rodiny a nikdy by nás neměla odpustit. Je se mnou už od začátku, pomohla mi chytit prvního Pokémona, je klidná a hodná, prostě nevím co mě to popadlo." řekl jsem a pousmál se. "Myslím Irene, že jsi v naší rodině už napořád. Pojďte, jdeme zpátky dovnitř." řeknu a jdu s Charlotte a Irene zpět do haly.
"Dobrá zpráva, jsem zpět!" řeknu vesele. "Irene nikam nejde, a na Delphox se vykašleme." řekl jsem klidně a oslavoval moje rozhodnutí, které je snad správné.

10 Marry Marry | 30. srpna 2018 v 14:51 | Reagovat

[9]: Irene tě pustila a celou dobu se držela u tebe. Charlotte vedle vás šla se silným a velkým úsměvem.
Když jste přišli zpátky, tak se na vás všichni dívali, Buneary, Angie a Lori se zaslzenýma očima. Když zaslechly tvé zprávy, tak se k vám rychle rozběhly a obejmuly Irene a tebe.

11 Pettro Pettro | 30. srpna 2018 v 14:55 | Reagovat

Všechny jsem je s radostí objal a pousmál se. "Tak týme, teď když jsme stmelení víc, než kdy dřív, jsem moc rád, že jsem si vás všechny vybral. Každý z vás má důvod, proč vás mám tak rád. Irene, ty jsi skvělá a pečující. Charlotte, o všechny se moc hezky staráš. Angie, ty jsi prostě moc roztomilá a... fufu." řeknu a zasměju se, poté pokračuju. "Wendy, ty jsi prostě nejlepší na objímání. Stacy, jsi majestátní a moc milá. A Lori, ty jsi velmi přátelská a velmi sinlý Pokémon. Každá z vás pro mě znamená hodně, a chci, abyste to věděly." řeknu a pousměju se, víc než když dřív.

12 Marry Marry | 31. srpna 2018 v 12:04 | Reagovat

[11]: Všechny se na tebe šťastně dívali a všem tvůj proslov nahnal slzy do očí. Rozběhly se k tobě a silně tě objali, hlavně Irene.
,,Ah, asi mačkám, že?" uchechtla se Irene a trochu polevila na svém objetí.
,,Poznala jsem, že starat se o všechny v tomto týmu je má povinnost, kterou hodlám splňovat, ať se děje cokoliv," řekla Charlotte a mírně se pousmála.
,,Hehe!" uchechtla se Angie šťastně.
,,Awwuuu~!" uculila se Wendy a ještě víc se k tobě přitulila.
,,Ehehe.. jsem rád, že si o mně něco takového myslíš," začervenala se Stacy.
,,Yup! S tou sílou musím jen a jen souhlasit!" zazubila se Lori. ,,Um... Omlouvám se, pokud to vyznělo nějak egoisticky," dodala a nervózně se uchechtla.

13 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 31. srpna 2018 v 20:14 | Reagovat

"Ne to nic..." řekl jsem Lori a pousmál se. "Vlastně, mám něco co tě ještě zesílí..." řeknu a vytáhnu TM Ice Beam. "Tenhle disk tě naučí jeden krásný nový útok, Ice Beam. Je to silný ledový paprsek, a třeba se ti bude hodit. Tak co, chceš ho?" řeknu a natáhnu k ní disk.

14 Marry Marry | 1. září 2018 v 12:45 | Reagovat

[13]: ,,Oh, jasně!" kývla Lori a sáhla na disk. Hned po tom disk a Lori začali zářit. Záře po chvíli zmizela a s ní i ten disk. ,,Huh?" zamrkala Lori. ,,Co... Co teď?" podívala se na tebe.

(Lori se pomocí TM naučila Ice Beam. Potřebuje ho ale procvičit, aby ho mohla ovládat.)

15 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 1. září 2018 v 12:47 | Reagovat

"Nom, teď umíš útok. A příště, až budeme trénovat, si ho procvičíš." řeknu a pousměju se. "Tak Pokémoni, co budeme dělat teď?" řeknu a pousměju se.

16 Marry Marry | 2. září 2018 v 9:38 | Reagovat

[15]: ,,Oh, to zní dobře!" pokývala Lori hlavou.
,,Hmm... Myslíš co budeme dělat tady, nebo zase půjdeme někam jinam?" zeptala se Irene.

17 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 2. září 2018 v 9:39 | Reagovat

"Nom, někde jinde." řeknu a pousměju se. "Chytat už zřejmě nebudeme, ale napadlo mě, co takhle zase zajít do kavárny? Rozhodně si to všechny zasloužíte, plus mi celkem vyhládlo." řeknu a zasměju se.

18 Marry Marry | 2. září 2018 v 10:48 | Reagovat

[17]: Všechny se na sebe s úsměvem podívaly. Potom odvrátily zrak na tebe a nadechly se. ,,Ano!" vykřikly všechny ve stejnou chvíli.

19 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 2. září 2018 v 10:49 | Reagovat

Zasměju se nad jejich společným výkřikem. "Dobrá tedy slečny, můžeme vyrazit!" řeknu, jdu se trochu osušit, převléct do normálního a už si to razíme do kavárny.

→ Kavárna Sai

20 Marry Marry | 2. září 2018 v 10:55 | Reagovat

[19]: Všichni + 5% lásky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama