MARRY: Online
POČASÍ:
Vbu.gifCFlying.gif
Chladno + větrno
T-To je ch-chladno... Mám pocit, že léto už je oficiálně za námi a přichází... *ehm* podzim... Ale na druhou stranu je to i příjemné, ehehe..
Všichni železní a létající pokémoni získají 2x více statů, než obvykle.


Chat


Pravidla

17. března 2018 v 19:18 | Marry Yokune
Výsledek obrázku pro pokemon serious cute


I na tomto pokéblogu jsou nějaká pravidla. Jejich porušení se vždy musí potrestat. Neznalost pravidel se neomlouvá.
Ice Divider by PurgatoryIsGold

PRAVIDLA:

1. Zákaz používání vulgarních slov. (A když už, tak používat aspoň hvězdičky a nebo alternativní slovo. Např. "Ty jsi ale traktor!", nebo tak něco. Snad je to pochopitelné.)
2. Byla bych ráda, kdybyste byli aktivní alespoň jednou za týden. (Tohle se nějak obzvlášť netrestá, ale musíte napsat, proč nebudete/proč jste nebyli aktivní, pokdu možno. A chápu, že ne každý může být non-stop aktivní na pokéhrách, např. kvůli škole nebo práci.)
3. Je zakázáno mít dva a více účtů. (Pokud máte sourozence a nebo se třeba váš kamarád registroval z vašeho počítače, tak to nahlaste předem! Musíte to nahlásit vy a nebo ta dotyčná osoba při registraci.)
4. Nebuďte protivní na své pokémony. (To je snad týrání, ne?! Vraždila bych ty, kteří týrají pokémony.)
5. Chytat se smí třikrát za týden. (Více info o chytání v článku "O hře".)
6. Trénovat pokémona můžete jednou za dva dny. (Více info o trénování v článku "O hře".)
7. V útulku se smí přemlouvat jenom jednou za měsíc. (Nechte taky šanci ostatním osobám, aby si zkusili přemluvit pokémona, ne...?)
8. Nebuďte drzí na adminy a nežeňte je. (Nesnáším, když je na mě někdo drzý. A ještě víc nesnáším, když mě někdo do něčeho žene. Když mi nějaká odpověď bude trvat déle, tak prosím počkejte a nežeňte mě. Kdo si počká, ten se dočká.)
9. Nebuďte drzí na ostatní hráče. (Prostě ne. Kdo by chtěl spoluhráčům kazit hru? Vám by se líbilo, kdyby na vás z ničeho nic někdo byl drzý? Asi ne.)
10. Vždy počkejte, až vám odpovím na jednom článku a potom až pište na druhý. (Nebo snad máte dvojče, které za vás dělá věci?)
11. Užívejte si hru a dodržujte pravidla! (Byla bych ráda, kdyby na tomto blogu bylo co nejmíň problémů a nebo ideálně rovnou žádný.)
 


Aktuální články

Reklama