MARRY: Online
POČASÍ:
Vbu.gifCFlying.gif
Chladno + větrno
T-To je ch-chladno... Mám pocit, že léto už je oficiálně za námi a přichází... *ehm* podzim... Ale na druhou stranu je to i příjemné, ehehe..
Všichni železní a létající pokémoni získají 2x více statů, než obvykle.


Chat


Chytání - Sopka

21. března 2018 v 21:18 | Marry Yokune
Výsledek obrázku pro anime volcano
Ice Divider by PurgatoryIsGold


Pokud chcete jít chytat k sopce, tak si musíte dávat obzvlášť bacha. Sopka může každou chvíli vybouchnout a to nechcete... Stále se tady na nějakých místech nachází láva, tak si dávejte pozor, abyte do ní nešlápli. Nejčastěji se tu vyskytují ohnivé a kamenné typy.
Ice Divider by PurgatoryIsGold

POKÉMONI, KTEŘI SE TU NEJČASTĚJI VYSKYTUJÍ

POKUD SI CHCETE CHYTIT NEJČASTĚJŠÍHO POKÉMONA

1. Jméno
2. Pokémon, kterým chytáte
3. Pokémon, kterého chytáte
4. Průběh

POKUD CHCETE HLEDAT OSTATNÍ POKÉMONY

1. Jméno
2. ,,Hledám pokémony." (Můžete i upřesnit, kde přesně je na té cesté hledáte)

POKUD SI CHCETE CHYTIT NALEZENÉHO POKÉMONA

1. Jméno
2. Pokémon, kterým chytáte
3. Pokémon, kterého chytáte
4. Průběh
 


Komentáře

1 Laramie Laramie | 10. července 2018 v 22:24 | Reagovat

Laramie
„Hledám pokemony(protože žádného z nejčastěji vyskytujících se moc v lásce nemám :'D)“ Pod kamenem za kamenem nikdo nesmí stát nebo nebudu hledat :'D hledám všude kde se dá

2 Marry Marry | 11. července 2018 v 0:01 | Reagovat

[1]: Litwick (lvl. 6), Salandit (lvl. 9), Roggenrola (lvl. 13)

3 Laramie Laramie | 11. července 2018 v 1:02 | Reagovat

[2]: Laramie
Poppilio
Salandit

Došli jsme na úpatí sopky. Začínalo tu být vedro a v dálce jsem zaslechla zvuk podobný výbuchu. To budou asi zase 'jenom' meteority. Nedokázala jsem si představit jak horko tu musí být Po.... chci říct Kaspianovi jelikož je vodní pokémon, ale nevypadal nijak sklesle. Koukala jsem se kolem, v dálce se rýsovalo pár pohybujících se siluet. Jedna z nic mne zaujala nejvíce. Byl/a to Salandit který se žhavil/a na jednom lávovém kameni a sem tam se protáhl/a. Pomalu jsem se k němu/ní připlížila. Omylem jsem při tom špatně došlápla, něco horkého mi spadlo do boty a já vypískla což Salandit/a vzbudilo, rozrušilo a naštvalo. „Připrav se Kaspiane, do útoku!“ vykřikla jsem a začala jsem přemýšlet o taktice, „trochu tu ten oheň zchladíme, použij Water gun!“ Kaspian zaútočil, efektivní to bylo, ale ještě by to chtělo párkrát zopakovat. Salandit se připravil k protiútoku. Lehce jsem zapomněla že je to i jedový typ. Každopádně teď i použil/a jedový útok. Kaspian lehce zmateně vykulil oči dokud je nebyl nucen bolestně přivřít. „Pak s tebou pro jistotu zajdu do střediska,“ pokusila jsem se usmát ale nebyl na to moc čas, „tak teď Pound!“ Kaspian použil Pound, nebylo to ani z dálky tak efektivní jako Water gun, ale mně by se nelíbilo dát Water gun pětkrát za sebou. Prostě mi to pak přijde už předvídatelné. Salandit teď taky přišel/a s jedním normálním útokem, který nebyl o nic víc efektivní než Kaspianův Pound. To nic však neměnilo na tom že na sobě Kaspian měl poison a s každým dalším 'kolem' -obrazně řečeno- mu síly ubývaly. Mírně jsem znervózněla a řekla: „Dobře, tak teď znovu Water gun!“ Kaspian zaútočil. Vypadalo to že už naše trápení skončí, ale Salandit se nechtěl/a jen tak vzdát. Použil/a útok který jsem nestihla nikam zařadit. Kaspian nevypadal moc nadšeně, ale já jsem chtěla mít větší šanci na úspěch ale nechtěla jsem Salandit/ovi ublížit až moc. „Dobře, tak teď už snad poslední,“ ucítila jsem kapku potu která mi začala stékat po tváři, „zkusme Growl!“ Kaspian použil Growl a já jsem si nachystala poké ball. Ať už vstaneš nebo ne já po tobě ten poké ball. Salandit pod náporem sjela k zemi a já využila příležitosti po ní ball hodit. Na mé tváři se objevil jakýsi doufající výraz. Čekala jsem co se stane dál.

(jo a btw, zdá se mi to nebo už tu píšu jen já s tebou? :'D)

4 Marry Marry | 11. července 2018 v 17:28 | Reagovat

[3]: Salandit vyskočil z pokéballu a zaútočil na Popplia. Zápas pokračuje.

5 Laramie Laramie | 11. července 2018 v 17:57 | Reagovat

[4]: Už jsem se pomalu začala radovat, ale Salandit se stále nechtěl/a vzdát a vyskočil/a z pokéballu „Yikes! Ale no tak vážně?!“ začala jsem si škubat vlasy. Salandit zaútočil/a a Kaspian bolestně a překvapeně vypískl a přivřel oči. „Ještě chvíl musíš vydržet, jen do toho,“ pokusila jsem se usmát, ale v dané situaci to zrovna na místě nebylo, „WATER GUN NA NĚJ! nebo ni...“ Kaspian použil Water gun a já, hned po jeho dopadu mrštila po Salandit/ovi další poké ball. Teď už to musí vyjít. Věřím že to vyjde.

6 Marry Marry | 11. července 2018 v 19:20 | Reagovat

[5]: Salandit se chytila.

// Jo a promiň, že jsem ti předtím neodpověděla na tamto, co jsi psala... Máš pravdu, bohužel jsi jediný aktivní člen na této hře.. ;w;

7 Laramie Laramie | 11. července 2018 v 19:27 | Reagovat

[6]: (to je smutný :/ ale asi s tím nic neudělám)

8 Laramie Laramie | 11. července 2018 v 19:36 | Reagovat

[6]: „Yay!“ zaradovala jsem sea zvedla jsem poké ball, „No ale teď s tebou... s vámi... všemi třemi radši zajdu do střediska kvůli tomu poisonu.“ Vytáhla jsem Kaspianův poké ball a přivolala jsem jej zpět. Vydala jsem se od sopky pryč.

9 Laramie Laramie | 11. července 2018 v 20:23 | Reagovat

[6]: (PS: zapomněla jsi na přidaný staty (lvl a sehranost) Poppiliovi, pokud to není schválně jen to blbě chápu xD... nechci být nijak otravná nebo tak, ale nevím proč vždycky se bojím že neodepíšeš a já se tu zaseknu protože jsem četla pravidla tak tohle mně asi naději že odepíšeš a budu moci dál v klidu pokračovat ve psaní :'D)

10 Marry Marry | 11. července 2018 v 22:14 | Reagovat

[9]: // OHHH SHHHHII---- Děkuju moc za to, že jsi mi ti připomněla..! xDD A když ti zapomenu přidat nějaký stat, nebo tak něco, tak můžeš v klidu hrát dál, to totiž není tvoje chyba, ale moje.. xDDD

Popplio - + 2 levely a 4% sehranosti s trenérem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama