MARRY: Offline

POČASÍ:
Fairy Weather Castform
Duha
Wooow, duha! Něco tak krásného je tu po dlouhé době! Škoda, že tu nemůže být na furt...
Všichni vílí pokémoni budou dostávat víc statů, než obvykle.

Chat

Tréninková hala

19. března 2018 v 15:21 | Marry Yokune
Související obrázek
Ice Divider by PurgatoryIsGold


Rozhodl ses, že půjdeš trénovat pokémony do tréninkové haly? V této hale mají hodně nástrojů, které můžou pokémonovi pomoct s tréninkem. Trénuje tu docela dost trenérů a může se stát, že budou všechny místnosti plné. Stává se to hlavně v období, kdy se blíží nějaká liga a nebo koodinátorské soutěže.
Je přísně zakázáno rušit ostatní trenéry, kteří se snaží trénovat své pokémony. Vám a vašim pokémonům by se taky nelíbilo, kdyby vás někdo rušil při něčem, na co potřebujete trpělivost, že?
Ice Divider by PurgatoryIsGold

JESTLI CHCEŠ TRÉNOVAT, NAPIŠ

1. Jméno
2. Pokémon/Pokémoni kterého/které budeš trénovat
3. Co s ním/nimi budeš dělat
4. Průběh
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Více info o trénicích v článku "O hře".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janet Janet | 6. dubna 2018 v 17:33 | Reagovat

Janet
Fennekin
Naučení útoku - Žhnoucí útok + procvičení útoků

Přijdu do tréninkové haly. Fennekin jde vedle mne a já jí řeknu: „Naučíme se žhnoucí útok. Vypadá takhle:“ řeknu a ukážu jí v pokédexu obrázek žhnoucího útoku. https://vignette.wikia.nocookie.net/pokemon/images/f/f8/Serena_Fennekin_Ember.png/revision/latest?cb=20150902040325 „Tak co, zkusíme to?“ Fennekin přikývne. Usměju se na ní a ještě dodám. „Nejdřív se ale rozcvičíme. Začneme útoky, které umíš. Takže mi předveď ocasový bič.“ Fennekin použije ocasový bič do jedné z figurin. Vybrala si nejbližší, figurku bagona. Bagon se zakýve pod náporem ocasového biče. „Výborně Fennekin.“ Zavolám. Na to, že je to poprvé, co trénuje s trenérkou je to výborné. Alespoň si to myslím, že je to pro ni poprvé. „A teď zkus škrábavý útok.“ Fennekin znovu zaútočí na figuru bagona a ta spadne na zem. Tenhle útok měla ještě o něco silnější než ocasový bič. Zřejmě ho také umí déle. „Dobře Fennekin, tohle bylo ještě lepší než ten předchozí útok.“ Fennekin nadšeně poskočí. „Tak, a teď se pustíme do toho žhnoucího útoku jo?“ Fennekin přikývne a začneme: „Takže, nashromáždi si v puse oheň. Nemusí to být obrovská kupa ohně, ale hodně by ho být mělo.“ Fennekin přikývne a pokusí se ho nashromáždit co nejvíce. „Připravena? Vypusť ho.“ Fennekin ještě chvíli se snaží nashromáždit více ohně, ale potom ho vypustí. Oheň ale zmizí takřka hned poté, co ho vypustila, nikam nedoletí a je ho moc málo. „To nevadí. Zkus to znovu.“ Fennekin to zopakuje se stejným výsledkem a zesmutní. „Na tenhle útok nemám…“ prohlásí smutně. „Ale máš. Jsi ohnivý pokémon a fennekin na tvém levlu se ho učí naprosto běžně. To dokážeš fennekin.“ Fennekin přikývne poznámkou: „To je pravda…“ a pokusí se o to znovu. Stejný výsledek. „Nevadí, víc se na to soustřeď.“  Fennekin si s tím dá více práce. Opravdu je vidět, že se soustředí víc než před tím a dokáže nashromáždit více ohně. „Skvěle fennekin, zlepšuješ se.“ Řeknu jí a pokračuji. „Ten oheň by měl být silnější. Jinak nikam nedoletí.“ Fennekin se pokusí nashromáždit spoustu ohně na žhnoucí útok a navíc aby letěl. No, to se nepovede a oheň nikam neletí.  „Nevadí, zkus to znovu.“ Fennekin to zkouší ještě asi pětkrát, než se jí podaří slabší žhnoucí útok na půl metru. „Vidíš, už jen zlepšit vzdálenost a ta síla přijde sama. A možná míření, podle toho, jak nám to půjde. “ Fennekin přikývne. „Tak to zkus znovu.“ Řeknu jí s úsměve a ona pokračuje. Když se jí po asi pěti minutách podaří slabší žhnoucí útok na o něco málo méně než dva metry, řeknu jí: „Skvěle. Teď si dáme přestávku.“ Řeknu a sedneme si a povídáme. Pohladím ji po srsti, která je rozpálená, tak toho nechám.
Po čtvrt hodině
Po čtvrt hodině klábosení vstanu a řeknu:  „Tak pokračujem.“ Fennekin vyskočí a sama od sebe začne s používáním žhnoucího útoku. Po odpočinku se zlepšuje o něco rychleji a víc. Postupně žhoucí útok nabývá na síle a vzdálenost se prodlužuje. Než se ale dostane do půlky zápasiště, zabere nám to tak pětadvacet minut. „Skvěle Fennekin.“ Zavolám a pokračujeme. Takhle nakonec žhnoucí útok získá správnou sílu a délku. „Výborně. Teď zamiř na tu figuru bagona.“ Řeknu a fennekin to zkusí. O čtyři metry vedle. „Nevadí, znovu.“ Fennekin to zkusí znovu. Tentokrát je to vedle z druhé strany. „Nevadí, zkoušej to dál.“ Fennekin pokračuje a pokračuje a vzdálenost mezi útokem a figurínou se zmenšuje. Konečně se fennekin podaří ji trefit. „Skvěle. Ještě ji tref.“ Následující útok ji ale netrefil. „Nevadí, bylo to jen o kousek a už jsi to jednou zvládla, pokračuj, to se naučíš.“ Fennekin pokračuje a občas se jí podaří trefit figuru bagona, většinou ale ne a útok letí těsně vedle. Postupně se ale trefuje častěji a častěji. „Úžasný fennekin. Jde ti to lépe a lépe.“ Fennekin pokračuje a pokračuje a potom se jí podaří asi deset zásahů za sebou. „Skvěle. Tohle už umíš. Trefovat se na pohyblivý cíl ale není totéž jako trefovat se na cíl, který se nehýbe. Zkusíme ještě pohyblivý cíl.“  Fennekin přikývne a já pustím pohyblivé terče ze stropu.  Fennekin míří, ale útočit žhnoucím útokem tak rychle jí nejde. „Nevadí, to zvládneš.“ Ve skutečnosti jí to moc nejde. Buď je to úplně mimo, nebo je ten útok tak slabí, že by to protivníkovi nic neudělalo. Fennekin ale pokračuje a přijde první zásah. Jenže ne zásluhou jejího míření. Trefila se do terče o pět metrů jinde než do kterého chtěla. „Nevadí, pokračuj.“ Řeknu jí a ona pokračuje a pokračuje až se jí podaří první opravdový zásah pohyblivého terče. Ne doprostřed, ale to rozhodně nevadí, trefila terč, což byl účel. „Skvěle fennekin.“ Fennekin se zaradovala a potom už to po chvíli šlo samo. Zvládla strefit postupně všech deset terčů. „Výborně fennekin. Já myslím, že pro dnešek trénink stačí.“ Fennekin kývne a já jí vezmu do rukou a jdeme z tréninkové haly.

2 Marry Marry | 6. dubna 2018 v 22:22 | Reagovat

[1]: Naučeno, ale ještě si to Fennekin potřebuje procvičit.
Fennekin: + 2 levely a + 2% sehranosti s trenérem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama