MARRY: Online
POČASÍ:
Vbu.gifCFlying.gif
Chladno + větrno
T-To je ch-chladno... Mám pocit, že léto už je oficiálně za námi a přichází... *ehm* podzim... Ale na druhou stranu je to i příjemné, ehehe..
Všichni železní a létající pokémoni získají 2x více statů, než obvykle.


Chat


Útulek

19. března 2018 v 13:24 | Marry Yokune
Ice Divider by PurgatoryIsGold


,,Ahoj." pozdraví tě nějaká dívka, když vejdeš do budovy útulku. ,,Koukám, že se chceš podívat na nějakého pokémona, že?" usmála se. ,,Pojď za mnou, něco ti vysvětlím." řekla a někam šla. Ty jsi samozřejmě šel za ní. Oba jste došli do hlavní části útulku, kde byli pokémoni. Někteří hráli, někteří seděli v koutě. Celkově - měli docela pohodlí. ,,Takže. Pokémoni jsou tady hlavně kvůli tomu, že je sem nějaký trenér dal. Nějaké pokémony jsme našli ztracené nebo zraněné. Nikdo se o ně nehlásil a proto jsou tady. Každý si odsud může nějakého pokémona vzít zadarmo. Akorát to má jeden háček. Budete muset toho pokémona přemluvit. A ne vždy to jde samo od sebe." dívka ti vysvětlila princip útulku.
,,Přemlouvání může být klidně i na několik dní, takže můžete normálně z útulku odcházet. My vám zaručíme, že toho vašeho pokémona nikdo jiný za tu dobu nepřemluví... Teda, pokud se znovu nedostavíte do dvou týdnů." usmála se. ,,A taky sem můžete nějakého pokémona dát..." řekla už s měnším úsměvem. ,,To by bylo ode mě všechno. Hodně štěstí!" mávla ti a odešla.
Ice Divider by PurgatoryIsGold
~ Pokémoni se můžou přemlouvat jednou za měsíc.
~ Když s nimi budete chtít jít někam mimo útulek, pište to sem a ne na články míst, kam chcete jít.
~ Berte na ohled, že pokémon vás hned nebude mít rád.
Ice Divider by PurgatoryIsGold

POKÉMONI

Ice Divider by PurgatoryIsGold
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama