MARRY: Online
POČASÍ:
Vbu.gifCFlying.gif
Chladno + větrno
T-To je ch-chladno... Mám pocit, že léto už je oficiálně za námi a přichází... *ehm* podzim... Ale na druhou stranu je to i příjemné, ehehe..
Všichni železní a létající pokémoni získají 2x více statů, než obvykle.


Chat


Malia's Charmander

28. května 2018 v 17:57 | Marry Yokune

Charmander

CHARMANDER

Ice Divider by PurgatoryIsGold
Přezdívka: Alex
Level: 5
Pohlaví: Sameček
Typ: Fire
Místo získání: Startér
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Povaha:
Charmander je velmi kreativní pokémon. Každému, kdo potřebuje nějaký nápad, je ochoten s radostí poradit. Kdybychom měli vybrat barvu jeho mysli, tak by to byly všechny barvy namíchané do sebe.
Má však ale i svojí negativní stránku. Když něco začne, tak se mu hodně stává, že tu danou věc nedokončí a vrhne se na jinou. Proč? To všechno kvůli jeho aktivní mysli. Také se nedokáže soustředit na komplikované přednášky, a tak dále.
Zbožňuje debatování ať už je to o tom, co ho baví, ale i to, o co se nezajímá. Vždy se snaží poslouchat a přiučit se.
Charmander je velmi citlivý, různé emocionální situace nezvládá moc dobře.
Občas se může zdát, že je zahleděný do sebe.
Sehranost s trenérem: 0%
Láska: 0%
Reflexy: 0%
Síla: 0%
Rychlost: 0%
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Věci u sebe:
---
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Útoky:
Scratch -
Growl -
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Evoluce:

lvl. 17 >>>
 


Komentáře

1 Malia Malia | 29. května 2018 v 14:48 | Reagovat

Pomalu se rozejdu po vyšlapané cestičce, která vede neznámo kam. V ruce držím pokéball. Chvíli si ho prohlížím, ale poté ho otevřu, aby se tu objevil Charmander. Přede mnou se objeví světlo, které se následně zformuje do tvaru ohnivého pokémona. S úsměvem ho pozoruju a pomalu si kleknu. ,,Ahoj, ráda tě poznávám, jsem Malia.'' stále mi na tváři pohrává úsměv. ,,A jsem tvoje trenérka.'' dodám ještě.

2 Marry Marry | 29. května 2018 v 16:35 | Reagovat

[1]: ,,Ahoj, Mali!" pozdravil tě Charmander a rovnou ti vymyslel i přezdívku. ,,M-Můžu ti tak říkat, že jo?" uchechtl se trochu nervózně, protože si uvědomil, že by se ti to třeba nemuselo líbit.

3 Malia Malia | 29. května 2018 v 16:43 | Reagovat

,,Můžeš, zní to dobře.'' řeknu s úsměvem upřímně a zamyslím se. ,,A co ty? Chtěl bys i ty přezdívku?'' navrhnu s menším zamyšlením. ,,Zdá se mi dobré třeba...Alex? Tedy záleží na tobě samozřejmě.'' Zasměju se a stále ho pozoruju.

4 Marry Marry | 29. května 2018 v 18:51 | Reagovat

[3]: ,,Hmmm.." popřemýšlel Charmander. ,,Alex... Alex zní úžasně!" řekl nadšeně a málem vyskočil do vzduchu. ,,Okej, budu Alex! Uuuu~! Alex a Mali! To zní úžasně!" představoval si něco o budoucnosti.

5 Malia Malia | 29. května 2018 v 19:05 | Reagovat

,,To ano, už se těším na naše dobrodružství a hádám, že ty také.'' zasměju se a pohladím Alexe po hlavě. ,,Tak mě napadá, co si zatrénovat a zkusit se naučit nějaký ten útok? Poté, až bys byl odpočatý, bychom mohli zkusit chytit nějakého nového kamaráda do party? Souhlasíš s mým plánem?'' zeptám se plná energie. ,,A pokud by se to povedlo, mám pro tebe připravenou odměnu.''

6 Marry Marry | 29. května 2018 v 20:31 | Reagovat

[5]: ,,Naučit se útok? To zní mega zajímavě!" rozzářily se mu oči. ,,Chytit nového kamaráda do party?" chtěl se ujistit nadšeně. ,,Mám pocit, že si spadla z nebe.. Už dopředu vím, že se s tebou nebudu nudit!" zazubil se Alex.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama