MARRY: Online
POČASÍ:
Vbu.gifCFlying.gif
Chladno + větrno
T-To je ch-chladno... Mám pocit, že léto už je oficiálně za námi a přichází... *ehm* podzim... Ale na druhou stranu je to i příjemné, ehehe..
Všichni železní a létající pokémoni získají 2x více statů, než obvykle.


Chat


Salón Ki~Re

22. června 2018 v 20:37 | Marry Yokune
Ice Divider by PurgatoryIsGold


Vítej v salónu Ki~Re! Tohle je takový... ráj pro pokémony! A hlavně pro milovníky Furfrou a jejich úžasných sestřihů.
Tuto budovu řídí velmi úžasný personál, který se umí o pokémony hezky postarat. Trenéři si zde mohou vybrat, jestli půjdou za kadeřníky, aby udělali jeho Furfrouovi nějaký sestřih a nebo můžou dát svého pokémona na masáž! Bohužel, masáže nejsou pro lidi, takže můžete dobro dopřát jen svému pokémonovi.
Ice Divider by PurgatoryIsGold

ODDÍL FURFROU SESTŘIHŮ

Výsledek obrázku pro furfrou anime gif
,,Ahoj!" pozdraví tě modrovlasá dívka, když vstoupíš do oddílu pro Furfrou sestřihy. ,,Jsem Hikari, vedoucí tohoto oddílu." usměje se a podá ti ruku.
,,Nech mě hádat. Buď chceš svému Furfrouovi dopřát hezký sestřih a nebooo.. A nebo jsi tu nový!" zasmála se. ,,Každopádně, nejsem na tomto oddílu jediná. Mám tu i jiné spolupracovníky, kteří se o něj starají. To je hlavně pro to, kdyby bylo hodně zájemců a taky se může stát, že tu občas nebudu." vysvětlí ti Hikari. ,,Všichni jsou stejně dobří, jako já, takže se nemusíš bát, že bys o něco přišel." uchechtla se.

DRUHY FURFROU SESTŘIHŮ

Natural Form
,,Pokud nechcete udělat Furfrouovi nějaký speciální sestřih, můžete mu vylepšit jeho normální formu! Hikari a nebo její spolupracovníci Furfrouovi hezky umyjí srst a hezky mu jí učešou. Váš mazlíček se po zákroku bude lesknout a bude hezky hladký. Jeho srst bude příjemná jako samet."
200 LK (Koodinátoři 100 LK)
Heart Trim
,,Ohoho! Tenhle sestřih máme já i moje Furfrou nejraději! Nejvíc se hodí pro Furfrou, jejichž povaha je kawaii-like (chová se roztomile), romantický a nebo stydlivý."
500 LK (Koodinátoři 250 LK)
Star Trim
,,Nejvíc se hodí pro Furfrou, jejichž povaha je kreativní, energetický a nebo usměvavý."
500 LK (Koodinátoři 250 LK)
Diamond Trim
,,Nejvíc se hodí pro Furfrou, jejichž povaha je perfektcionista, snob (ehehe!) a nebo milovník společnosti."
500 LK (Koodinátoři 250 LK)
Deputante Trim
,,Nejvíce se hodí pro Furfrou, jejichž povaha je pečující, podporující a nebo milovník slunečného počasí."
500 LK (Koodinátoři 250 LK)
Matron Trim
,,Nejvíce se hodí pro Furfrou, jejichž povaha je bojovník, dobrodružný a nebo hyperaktivní."
500 LK (Koodinátoři 250 LK)
Dandy Trim
,,Nejvíce se hodí pro Furfrou, jejichž povaha je vlídný, poslušný a nebo extrovert."
500 LK (Koodinátoři 250 LK)
La Reine Trim
,,Nejvíce se hodí pro Furftou, jejichž povaha je klidný, melancholický a nebo tichý."
500 LK (Koodinátoři 250 LK)
Kabuki Trim

,,Nejvíce se hodí pro Furfrou, jejichž povaha je cholerik, agresivní a nebo vyzívavý."
500 LK (Koodinátoři 250 LK)
Pharaoh Trim
,,Nejvíce se hodí pro Furfrou, jejichž povaha je tajemný, milovník nadpřirozena a nebo čtenář."
500 LK (Koodinátoři 250 LK)

,,Oh, a ještě musím upozornit! Sestřih vydrží Furfrouovi jen dvacet dní, potom se jeho srst vrátí zpátky do normálu. Pokud chcete, aby měl sestřih trvalý, tak budete muset připlatit 500 LK!"

Pokud chcete svému Furfrouovi dopřát sestřih:
1. Jméno
2. Jaký sestřih?
Ice Divider by PurgatoryIsGold

MASÁŽNÍ ODDÍL

Masáže jsou určeny pro každé pokémony od Caterpee až po... ehmm... Arceuse. Na tomto oddílu je úžasný a zkušený personál, který vašemu pokémonovi udělá masáž, na kterou jen tak nezapomene. A nejlepší na tom je, že tyto masáže mají na pokémona speciální účinky.
Masážní oddíl se skládá s několika pracovníků a Audino, které tyto masáže provádějí.

DRUHY MASÁŽÍ

  • Akupunktura
Tento typ tradiční čínské lázeňské léčby je velmi relaxující a příjemný pro pokémony. Po akupunktuře se pokémonovi zvedne láska k trenérovi o 5%. Pokémon se potom bude cítit lépe a bude vděčný svému trenérovi. Trvá patnáct minut.
400 LK
  • Přírodní olej
Lázeňská léčba, která používá jen přírodní ingredience. Pokémonovi se namažou po celém těle a po zákroku se mu zvednou náhodné staty. Trvá pět minut.
200 LK
  • Silná masáž
Silná, za to ale velmi účinná a příjemná masáž. Je určená pro pokémony, kteří potřebují často zápasit. Po této masáži se pokémonovi zvýší síla. Trvá deset minut.
600 LK
  • Speciální silná masáž
Je to velmi podobná masáž, jako je normální masáž. Jediná jiná věc na tom je, že po této masáži se pokémonovi zvýší všechny staty o 10%. Trvá deset minut.
700 LK
  • Masáž těla
Tato masáž pokémonovi uvolní celé tělo a pokémon se bude tak i dlouhou dobu cítit. Po této masáži se mu zvýší láska o 5%. Také se mu trochu zvýší rychlost. Trvá deset minut.
600 LK
  • Masáž končetin
Tato masáž se zaměřuje hlavně na nohy. Pokémon po této masáži bude rychlejší (rychlost se mu zvýší o 5%). Trvá deset minut.
600 LK
  • Chutná koupel + masáž
Nejlepší a nejvíc relaxující druh lázeňské léčby. Pokémon se vykoupe v berry jeho oblíbené příchuti a navíc dostane masáž celého těla. Po této masáži se mu zvýší všechny staty o 10%. Trvá třicet minut.
100 LK

Pokud chcete vašemu pokémonovi dopřát úžasnou lázeňskou léčbu:

1. Jméno
2. Jakému pokémonovi (jakým pokémonům)
3. Jakou lázeňskou léčbu?
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Doufáme, že si v Ki~Re salónu najdete své místo!
 


Komentáře

1 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 24. srpna 2018 v 20:21 | Reagovat

Z louky vyrazíme rovnou na salón. "Tak Wendy, vítej v ráji." řeknu a zajdeme dál do salónu. Zajdu k recepci. "Dobrý den. Chci mojí Wendy dát změnu vzhledu. Něco s mašlí apod. Šlo by to?" zeptám se a pousměju se.

2 Marry Marry | 25. srpna 2018 v 8:18 | Reagovat

[1]: ,,Oh?" koukala se recepční na tvojí Spritzee. ,,Já si myslím, že by to šlo, počkejte, zeptám se těch, co to tady vedou," usmála se a na chvíli odešla. ,,Taaak... Půjde to," usmála se. ,,Pojďte, zavedu vás za ní," řekla a zavedla vás hlouběji do salónu. Dorazili jste do místnosti, kde stála dívka s modrými vlasy. ,,Slyšela jsem, že chceš tvojí Spritzee dát nový vzhled," usmála se na tebe a pohladila Spritzee. ,,Tak, co přesně to bude?" zeptala se.

3 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 25. srpna 2018 v 9:16 | Reagovat

Společně s recepční dorazím k mladé dívce s modrými vlasy. "No... moje Wendy by chtěla nějak... vylepšit svůj zvhled. Má ráda mašle, tak by je tam chtěla taky zakomponovat. Myslíte, že by to šlo?" vysvětlím jí a pousměju se.

4 Marry Marry | 25. srpna 2018 v 10:02 | Reagovat

[3]: ,,Chtěla bych mít na hlavě jednu velkou mašli aa.... a taky bych chtěla být huňatá!" řekla Wendy nadšeně. Hikari se jen pousmála. ,,Hehe, to by šlo," řekla. ,,A mašličku bychom dali... Fialovou?" zeptala se a podívala se na Wendy. ,,Ano, ano!" kývala hlavou. ,,Dobře," uchechtla se Hikari. ,,Takže, já si teď vezmu na chvíli tvou Spritzee k sobě, a až budu hotová, tak ti jí znovu přinesu. Jelikož to není nějak náročné, tak to bude stát jenom 50 LK," řekla před tím, než si vzala tvou Spritzee k sobě.

5 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 25. srpna 2018 v 10:15 | Reagovat

"Jistě, moc vám děkuji slečno." pousmál jsem se a předal jí 50 LK. Potom jsem se jen usmíval nad představou, jak bude Wendy šťastná. "Je tu jak v ráji..." pomyslím si a trochu se zasměju.

6 Marry Marry | 25. srpna 2018 v 11:16 | Reagovat

[5]: Po chvíli se Hikari vrátila i s tvou Spritzee. Měla na hlavě krásnou fialovou mašli a byla ještě huňatější, než předtím. ,,Tadááá~ Spritzee se její vzhled líbí, a doufám, že jsi s ní také spokojený," řekla s úsměvem a předala ti Wendy do náruče.

7 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 25. srpna 2018 v 11:17 | Reagovat

"Je nádherná! Moc vám děkuju!" řeknu, jakmile přijde a Wendy obejmu. "No vidíš, a hned jsi hezčí." řeknu a společně vyrazíme domů.

→ Domů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama