MARRY: Online
POČASÍ:
Vbu.gifCFlying.gif
Chladno + větrno
T-To je ch-chladno... Mám pocit, že léto už je oficiálně za námi a přichází... *ehm* podzim... Ale na druhou stranu je to i příjemné, ehehe..
Všichni železní a létající pokémoni získají 2x více statů, než obvykle.


Chat


Laramie's Salandit

11. července 2018 v 19:32 | Marry Yokune

Salandit

SALANDIT

Ice Divider by PurgatoryIsGold
Přezdívka: Ellena
Level: 14
Pohlaví: Samička
Typ: PoisonFire
Místo získání: Sopka
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Povaha:
Salandit není zrovna nejmilejší pokémon. Je velmi upřímná, možná až moc. Vždy říká pravdu a je jí jedno, jestli tím někoho zraní, nebo ne. Je to přeci její názor, řekla by, kdyby jí za její upřímnost někdo vynadal.
Nemá vůbec v lásce lidi a co nejvíc se jim snaží vyhýbat. Celkově je drzá i na pokémony, ale s těmi se dokáže 'spřátelit' rychleji.
Salandit ráda dělá všem naschvály a je tak trochu sadista. Usmívá se když někdo trpí a nebo když se děje nějaká smutná událost.
Tohle je její bariéra, za kterou se skrývá před reálným světem, protože jí pokémoni a lidi zanedbali a chovali se k ní velmi špatně a to na ní zanechalo následky.
Ve skutečnosti je ochotná pomoct každému, kdo pomoc zrovna potřebuje. Je starostlivá, nesnáší, když někoho vidí smutného a nebo naštvaného. Od té doby, co se jí změnil pohled na svět k horšímu, se k její pravé povaze ještě přidala bojácnost.
Sehranost s trenérem: 12%
Láska: 8%
Reflexy: 0%
Síla: 0%
Rychlost: 0%
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Věci u sebe:
---
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Útoky:
Scratch -
Poison Gas - Poison
Ember - Fire
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Evoluce:

lvl. 33 >>>
 


Komentáře

1 Laramie Laramie | 12. července 2018 v 9:59 | Reagovat

Vyběhla jsem s Kaspianem ze střediska. Nemohla jsem se dočkat až se více sblížím se Salandit kterou jsem chytila. Došla jsem na nějaké tišší místo a tam ji vypustila z jejího poké ballu. Snad neudělám špatný dojem. „Ahoj,“ řekla jsem s úsměvem, „jsem Laramie a od teď budu tvoje nová trenérka.“
(Vím že jsi mi neodepsala ještě na to středisko, ale nevím ani co by si mi tam mohla odepsat tak už jsem pokračovala dál, když tak promiň.)

2 Marry Marry | 12. července 2018 v 19:30 | Reagovat

[1]: ,,Jé, ty jsi ten člověk, kterej mě zbavil svobody a omezil mi si žít svůj vlastní život." řekla s velikým nezájmem.

(Když dáš na konec svého psaní něco ve stylu, že odcházíš, tak na mojí odpověď nečekej. To já beru jako znamení, že tam už nemusím odepisovat.. ^^)

3 Laramie Laramie | 12. července 2018 v 19:53 | Reagovat

[2]: Její odpověď mne zaskočila. Vždycky jsem přemýšlela o tom až mi to někdo řekne. „To je sice pravda,“ začala jsem rozpačitě, „ale taky tě mohl chytit někdo s né moc laskavým přístupem. Už to nijak nezměníme a tím pádem můžeš být čistě teoreticky ráda že jsem tě chytila právě já.“

4 Marry Marry | 12. července 2018 v 20:17 | Reagovat

[3]: ,,Stejně to nemění na tom, že jsi mě zbavila svobody," zamračila se Salandit. Potom se ušklíbla, jako kdyby měla nějaký plán.
,,Mohla bys jít blíže? Mám špatný zrak a chci vidět víc tvůj obličej. Možná přeci jenom nejsi tak... špatná.." koukla se na tebe se psíma očima.

5 Laramie Laramie | 12. července 2018 v 20:50 | Reagovat

[4]: Na mojí tváři se objevil zamyšlený výraz. Byl to moment kdy mi zněla téměř jako liška z pohádky o koblížkovi. Přesto jsem naivně věřila že třeba mluví pravdu a i tak jsem se k ní naklonila, ale držela jsem si odstup. „Slyšela jsem že osobní zóna je asi 60 centimetrů a já nechci narušovat ani tvoji ani svoji, takže...“ řekla jsem s vyčítavým výrazem, „stačí ti to takto?“

6 Marry Marry | 12. července 2018 v 21:01 | Reagovat

[5]: ,,Heh," ušklíbla se, když si se k ní přiblížila. Po momentu k tobě přistoupila pár kroků a kousla tě do nosu. Ještě, že neumí Bite, to by pak asi bolelo víc.
Hned jak to Kaspian spatřil, tak na Salandit chtěl zaútočit. Ta se na něj ale otočila a výhružně mu naznačila, že jestli zaútočí, tak použije Posion Gas.
,,Furt mě chceš do týmu?" ušklíbla se.

7 Laramie Laramie | 12. července 2018 v 21:26 | Reagovat

[6]: Rychle jsem sebou cukla a s bolestným syknutím jsem se zase narovnala do normálního postoje. pro jistotu jsem si sáhla na nos abych se ujistila že ho ještě pořád mám. Chvíly jsem nad tím přemýšlela a pak jsem si povzdychla: „Jo...“

8 Marry Marry | 13. července 2018 v 10:04 | Reagovat

[7]: ,,Heeeeh?" ušklíbla se Salandit. ,,Takže i přes to, že tě můžu zranit, tak mě chceš stále do svého týmu. Ty jsi ale masochista," ďábelsky se zasmála.
,,Oi.. Ukaž mi, co ty a ten tvůj... ehm ehm, "tým" umíte. Kolik toho vydržíte, vaší sílu, a tak," řekla s nezájmem, ale myslela to vážně. ,,Pak s tebou možná zůstanu... Ale pokud se mi nebude líbit jediná věc, tak si mě nepřej," usmála se sladce, ale uvnitř ten úsměv byl... smrtelně jedovatý.

9 Laramie Laramie | 13. července 2018 v 12:52 | Reagovat

[8]: „S Kaspianem jsme ti všechny jeho ´toky ukázali když jsme se pokoušeli tě chytit,“ řekla jsem s letmým pohledem ke Kaspianovi. Přemýšlela jsem, jestli mám vypustit i Rockruffa, vím jak špatně se seznamoval s námi. Nakonec jsem vytáhla jeho poké ball a přivolala ho. „Takže... seznamte se, Salandit tohle je Rockruff, Rockruffe tohle je Salandit,“ řekla jsem a dala  jsem mu prostor aby se za mě případně mohl schovat nebo jít ke Kaspianovi. „Jestli chceš ukázat útoky, tak můžeme zajít na tréninkové pole aby to i k něčemu bylo,“ dodala jsem po chvíli, „nejsem ten typ co se rád předvádí na ulici... Jo a mimochodem, možná je to tým, ale hlavně jsou to přátelé, doufám že se do tohoto bodu taky dostaneme.“ Usmála jsem se.

10 Marry Marry | 13. července 2018 v 22:02 | Reagovat

[9]: ,,Nazdar čokle," ušklíbla se Salandit, když spatřila Rockruffa. Rockruff se jí vůbec nebál, byl klidný a neměl potřebu se nikde schovávat.
,,Ahoj černá ještěrko." pozdravil klidně a vůbec ho Salandit nezajímala.
,,Přátelé, huh," protočila Salandit očima. ,,Stejně se na tebe jednou vykašlou, přestanou tě poslouchat a pak pro ně budeš neviditelná," říkala Salandit a v jejím hlasu byla slyšet naštvanost. ,,A jo, mám zkušenost." mračila se

11 Laramie Laramie | 13. července 2018 v 22:59 | Reagovat

[10]: Zamyslela jsem se. Možná je taková, protože v někoho ztratila důvěru. A nebo taková byla vždy a proto ji nikdo neměl rád. Ale každý má svoji dobrou stránku ne? I když u někoho je velice hluboko zakopaná. „To je mi líto,“ řekla jsem soucitně. Čekala jsem že odvětí něco jako 'Není, proč by mělo' nebo 'To nikoho nezajímá'.... Doufala jsem v opak, ale  byla jsem připravená na jakoukoliv odpověď.

12 Marry Marry | 13. července 2018 v 23:21 | Reagovat

[11]: ,,Dobrý vtip, řekni mi další," uchechtla se Salandit. ,,Máš dobré herecké schopnosti, kdyby něco, chválím," pokrčila rameny.
Salandit na chvíli začala nad něčím přemýšlet. Její výraz nevypadal moc ďábelsky, spíše... zamyšleně. Jako kdyby přemýšlela nad smyslem jejího života, nebo tak něco.
,,Jop, jsem přesvědčená," vykřikla, když přestala přemýšlet, ,,nemám ráda ostatní pokémony a lidi nesnáším," kývala si pro sebe hlavou. ,,Nechci si získat nové přátele. Ještě by mě zase zranili, jako minule." její výraz se změnil na něco mezi nechápavostí, smutkem a naštvaností.

13 Laramie Laramie | 13. července 2018 v 23:41 | Reagovat

[12]: „Yikes,“ řekla jsem a vykulila oči, „ale... všichni nejsou stejní a když zapomeneme na minulost, tak se dá začít znovu. Stačí jen chtít...“ Nevěděla jsem pomalu ani co říct, nikdy jsem nebyla dobrá v řešení problémů a tak. Chtěla jsem nějak změnit její náhled na ostatní.

14 Marry Marry | 14. července 2018 v 14:06 | Reagovat

[13]: ,,Já chtěla," zamračila se Salandit, ,,Ale nevyplatilo se to. Dala jsem světu milion šancí... Každý se na mě vykašlal a choval se ke mně, jako ke smetí," říkala Salandit naštvaně. ,,Tak jsem se rozhodla, že když se ke mě bude svět chovat takhle, tak já taky," povzdychla si.
,,Proč musí být život tak krutý...?" zašeptala.

15 Laramie Laramie | 14. července 2018 v 22:06 | Reagovat

[14]: Zamračila jsem se. Chtěla jsem ji nějak přesvědčit o opaku, ale nenapadalo mne vůbec nic co říct. V dálce zazněl hrom a začalo pomalu pršet, jako vždy ve filmech když se stane nějaká smutná událost. Musela jsem přiznat že jsem se cítila jako by to tak bylo. „Možná...“ zašeptala jsem do deště, „možná tě svojí krutostí život připravuje na něco lepšího... na někoho lepšího...Myslíš že bych ten někdo mohla být já? Chtěla bys abych to byla já?“ Soucitně jsem se usmála.

16 Marry Marry | 14. července 2018 v 22:43 | Reagovat

[15]: ,,Já...." zašeptala slabým hláskem. ,,Já... Já.. Já nevím," kroutila hlavou. ,,Já se bojím... Bojím se... Strašně moc," Salandit po tváři začaly stékat slzy.
,,Hah," i přes ten smutek se snažila nahodit její "falešnou a ochrannou" povahu. ,,Teď si o mně určitě myslíš, že jsem jenom nějaká obyčejná citlivka a že to jenom hraju. V klidu. Já si to... zasloužím..." výraz se jí opět změnil do bolestného.

17 Laramie Laramie | 14. července 2018 v 22:54 | Reagovat

[16]: „Ne, ne, to si nemyslím,“ začala jsem ji uklidňovat, „nemyslím si že si to zasloužíš, chci ti pomoct, chci lépe poznat jaká doopravdy jsi... ale nevím jak“ Pomalu mi bylo taky do pláče, ale moje slzy byly pouze dešťové kopky které mi stékali po tváři. „Nechci aby jsi se cítila nechtěná protože já tě tak nevidím,“ řekla jsem soucitně.

18 Marry Marry | 14. července 2018 v 23:49 | Reagovat

[17]: ,,V-Vážně?" podívala se na tebe s výrazem úplně jiným, než před tím, co jste se poprvé seznámily. ,,Takže i přes to, jak jsem se k tobě chovala... Ve mně máš víru..?" stále jí po tváři tekly proudy slz.

Podařilo se ti odemknout další část povahy Salandit. + 2% lásky.

19 Laramie Laramie | 15. července 2018 v 0:06 | Reagovat

[18]:„Vážně,“ řekla jsem klidně a soucitně, „nejspíš sis toho hodně prošla, ale já věřím že všechno se dá obrátit k lepšímu... Chci všechno obrátit k lepšímu.... tím chci říct, že jsem při tobě... v dobrém i ve zlém... a budu i nadále.“ Ucítila jsem slzu, která mi začala stékat po tváři. Nebo to byl jen déšť a já už se cítím tak soucitně a smutně že si měním déšť na slzy? To je jedno. Trošku mi bylo líto Rockruffa a Poppilia za mnou protože se do konverzace moc nezapojovali. Doufala jsem, že si to nevyloží tak, že potom budou na Salandit žárlit.

20 Marry Marry | 15. července 2018 v 10:52 | Reagovat

[19]: ,,A-Ah," Salandit nevěděla, co má říkat. Tohle na ní bylo hodně... hodně.
,,Neboj se Salandit, my ti tvůj život vylepšíme!" zazubil se Popplio a poplácal Salandit po zádech.
,,Nesahej na mě..!" vyjekla, ale potom se zastavila. ,,P-Promiň..." sklonila hlavu, když si uvědomila, že zase použila svojí bariéru.
,,V pohodě, je úplně jasné, že se budeš takhle chovat po tom, co sis prožila," usmál se Popplio.
,,Chápeme, co sis musela prožít... Dej nám šanci ti tvůj život o něco zlepšit. I kdyby to bylo jenom trochu," řekl Rockruff a na jeho tváři se objevil menší úsměv.
,,A--- Ahh---" Salandit nevěděla, na koho se má kouknout dříve. Jestli na tebe, na Popplia a nebo na Rockruffa. Nakonec její zrak skončil na zemi. ,,D-Dobrá," její hlas byl něco mezi jejím "pravým a slabším" a něco mezi tím, který používala u její povahové bariéry. ,,Dám vám šanci. A budu doufat, že to nedopadne, jako... jako u těch dalších nekonečno šancí, které jsem dávala," povzdychla si.

21 Laramie Laramie | 15. července 2018 v 11:23 | Reagovat

[20]: Usmála jsem se. Klekla jsem si a pohladila jsem ji. „Neboj,“ řekla jsem soucitně, „slibuji že ne.“ Potom jsem pohladila i Kaspiana a Rockruffa, byla jsem ráda že mi s tím pomohou. „Teď by jsme si mohli někam zajít, kdyby vám to nevadilo,“ řekla jsem s úsměvem mířeným spíše na Salandit, „vím že jsme nedávno byly s Kaspianem a Rockruffem u jezera, ale... byla jsi někdy u rybníka nebo tak? Mohli by jsme se tam jít projít nebo tak.“

22 Marry Marry | 15. července 2018 v 21:16 | Reagovat

[21]: Salandit se chtěla při tvém pohlazení skrčit, ale nakonec se nechala.
,,Uh-uh," zakroutila Salandit hlavou. ,,Celý svůj strašný život jsem vyrůstala tam, kde jsi mě zajala- teda chytla, nebo-li na sopce," vysvětlila ti. ,,Nic z okolního světa neznám, jen prostředí sopky," povzdychla si.
,,Tak teď jelikož jsi u nás, tak budeš moct poznat mnoho nových míst, že, Laramie~?" řekl Popplio s úsměvem.
,,Nejspíš jo," Salandit se mírně zazubila. ,,A k rybníku bych klidně i šla, i když s vodou nemám zrovna dobré zkušenosti," řekla trochu nervózně.

23 Laramie Laramie | 15. července 2018 v 22:43 | Reagovat

[22]: Trošku jsem znervózněla. Lehce jsem pozapomněla že je ohnivý pokémon a už vůbec mne nenapadlo že by voda mohla být něco na co má špatné vzpomínky. Pomalu jsem se zvedla a setřela si dešťové kapky z tváře. S mrknutím jsem kývla na Kaspiana jako odpověď na jeho otázku a otočila jsem se zpátky na Salandit: „Snad u rybníka přijdeme na... lepšejší myšlenky, můžeme vyrazit?“

24 Marry Marry | 15. července 2018 v 23:51 | Reagovat

[23]: ,,Ale... Mohla bych tomu dát další šanci, že..." řekla si Salandit spíše pro sebe.
,,A já si myslím, že vyrazit můžeme, podívej se na toho lachtana," ušklíbla se Salandit a podívala se na Kaspiana. Potom se ale zasmála a naznačila mu, že to bylo jen ze srandy.

25 Laramie Laramie | 15. července 2018 v 23:58 | Reagovat

[24]: Mírně jsem se usmála. Déšť dozněl a začalo se oteplovat, i když dosti rychle takže to zase začalo dusnit. Otočila jsem se k východu z města a ohlédla se zpátky na pokémony za mnou: „Jdeme.“ Bez otálení jsem vyrazila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama