MARRY: Online
POČASÍ:
Rock Weather Castform
Mírné zemětřesení
Výhoda - přestalo dusno a zemětřesení je malé, nevýhoda - je zemětřesení.
Všichni zemní pokémoni budou dostávat víc statů, než obvykle.

Chat

Naty's Bulbasaur

2. července 2018 v 14:44 | Marry Yokune

Bulbasaur

BULBASAUR

Ice Divider by PurgatoryIsGold
Přezdívka: Amber
Level: 5
Pohlaví: Samička
Typ: GrassPoison
Místo získání: Startér
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Povaha:
Bulbasaur má ráda noc. Dřív, když byla u profesora, tak se vždycky na jeho zahradě dívala na hvězdy, když zrovna nebylo zataženo. Hvězdy jí zajímají a chce se o nich dozvědět co nejvíce.
Jediné, co má ráda na dni, je Slunce. Slunce myšleno jako hvězdu, ne jako 'slunce'.
Trochu jí trvá, než někomu začne věřit. Bojí se toho, že jí někdo ublíží a nebo že jí někdo na něčem využije.
Z nějakého důvodu se dokáže rychleji sblížit s temnými pokémony.
Sehranost s trenérem: 0%
Láska: 0%
Reflexy: 0%
Síla: 0%
Rychlost: 0%
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Věci u sebe:
---
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Útoky:
Tackle -
Growl - Normal
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Evoluce:

lvl. 16 >>>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | 2. července 2018 v 15:06 | Reagovat

Z laboratoře vyjdu s prázdným výrazem a se sluchátky v uších. Konečně chvilka ticha a klidu, budu daleko od domova a od všeho hluku... Stisknu Pokéball, dárek který jsem právě dostala. Měl by v něm být Bulbasaur. Ten druh jsem měla odjakživa ráda, Bulbasauři mi vždy přišli velmi milí a klidní a doufám, že mě v tomhle ten můj nezklame.
Našla jsem si nějaké odlehlé místo, dál od města, ze kterého pocházím. Rozložila jsem mojí mikinu na trávě a posadila jsem se na ní. Užívala jsem si slunečného dne a pak mě napadlo se seznámit s mým Pokémonem. Moje nervozita se mísila se zvědavostí a nadšením. Vzala jsem Pokéball a vyhodila jsem ho do vzduchu tak, jak už jsem mnohokrát viděla v televizi, přičemž jsem stiskla velké bílé tlačítko, aby se otevřel. Přede mnou se objevil Bulbasaur. Byl trochu menší než jsem čekala a rysy měl trochu jemnější, z čehož jsem usoudila že to byla samička. To mi přišlo zvláštní, protože bývají vzácnější než samečci, ale nevadilo mi to.
"Ahoj." pozdravím a nechám jí, ať se rozkouká a prohlédne si mě i okolí kolem sebe.

2 Marry Marry | 2. července 2018 v 15:13 | Reagovat

[1]: Bulbasaur se začala hned protahovat, v pokéballu byla totiž docela dlouhou dobu.
Když tě zahlédla, projela si tě očima od hlavy k patě. ,,Ahoj...?" pozdravila tě nejistě.

3 Naty Naty | 2. července 2018 v 21:09 | Reagovat

[2]: Pousmála jsem se nad jejím protahováním. Ale nedivila jsem se jí, kdybych musela být pořád zalezlá v tom malém míčku, taky by mě bolela záda.
Čekala jsem než si mě pořádně prohlédla. Nijak jsem se nesnažila se jí dotknout nebo něco, jenom jsem tam v klidu seděla. Poté mi odpověděla na můj pozdrav. Uslyšela jsem v jejím hlasu kapku nejistoty, což jsem tak nějak očekávala.
"Jmenuju se Naty, ráda tě poznávám. Dostala jsem tě od profesora Oaka, abych mohla začít svou cestu, takže... doufám že se ti budu líbit?" trochu znervózním, protože tak nějak nevím co říct. Bulbasaur si bude muset zvyknout na to, že většinou budu mlčet. Neumím mluvit moc dlouho.

4 Marry Marry | 2. července 2018 v 21:23 | Reagovat

[3]: ,,Mmm... Těší mě, Naty.." znervózněla trochu. ,,Já doufám... Že budeš normální, nebo tak něco.." povídala, stále nervózní. Po chvíli jí ale došlo, jak to mohlo vyznít.
,,Ne-Nemyslím jako normální, jako že fyzicky a-a tak... Ale.. Normální, jako.. Že.. Ahh... Promiň, nevím jak to vysvětlit.." odvrátila od tebe zrak.

5 Naty Naty | 2. července 2018 v 21:34 | Reagovat

[4]: Chvilku na ní jen tiše koukám a nevědomě si broukám písničku, která mi teď hrála. Rychle si ale uvědomím, že je to trochu neslušné, takže sluchátka schovám do batohu.
"Normální, hm... Občas mám trochu hloupé nápady a žiju si ve vlastním světě, nevím jestli ti to připadá normální." zamumlám a začnu se hrabat v batohu. Na to že byl tak malý, se do něj vešlo plno věcí. Postupně vyndám skicák, tužky, náhradní oblečení, pyžamo, kartáček a pastu na zuby.... až konečně najdu to co hledám, žlutý šátek, který se dal obvázat kolem krku. Ukážu ho Bulbasaur.
"Líbil by se ti? Napadlo mě si na cestu přibalit nějaké doplňky pro Pokémony, aby... no já nevím, líbí se mi když se Pokémoni cítí víc speciální a dají se lehce rozlišit od ostatních. Nemusíš si ho brát jestli nechceš, ale myslím že by ti slušel..." pokrčím rameny.

6 Marry Marry | 2. července 2018 v 21:37 | Reagovat

[5]: ,,Dobře, takže jsi normální.." řekla Bulbasaur a slabě se usmála. Byla ráda, že nepatříš mezi šílené trenéry, které by jí jen využívali v jejich prospěch.
,,Huh?" začala si prohlížet žlutý šátek, který jsi vytáhla z batohu. ,,Je... hezký.." trochu jí zazářily oči. ,,K-Klidně si ho vezmu... Ehm.. Pokud ti to udělá radost.." zamumlala Bulbasaur a nenápadně přiznala, že ho chce.

7 Naty Naty | 2. července 2018 v 21:43 | Reagovat

[6]: "Řekněme že teda jsem." zasměju se, nejsem si moc jistá co jí přijde normální a co ne, ale snad odpovídám jejím kritériím. Všimla jsem si, že Bulbasaur vypadá poměrně nadšeně, když jsem jí šátek ukázala.
Posunu se k ní blíž a zavážu jí šátek kolem krku, tak aby jí moc neškrtil. Látka byla velmi lehká a měkká, měla by se v něm cítit pohodlně a neměl by jí nějak vadit.
"Jo, měla jsem pravdu, vážně ti sedne!" Byla jsem celkem pyšná nad volbou oblečení pro mou Bulbasaur. "A teď... co bys řekla na jméno? Nějaké pěkné a originální a osobitější než Bulbasaur. Ovšem jen pokud chceš, do ničeho tě nenutím." řeknu.

8 Marry Marry | 2. července 2018 v 21:48 | Reagovat

[7]: ,,Jméno?" naklonila Bulbasaur hlavu na stranu. ,,N-No.. Nezní to vůbec špatně... A myslím, že by se mi nějaké jméno hodilo... Abys mě náhodou neztratila ve velkém davu pokémonů mého druhu.. nebo tak něco.." odvětila se zaujatým výrazem. Tato Naty vypadá docela fajn, možná jí můžu věřit, pomyslela si.

9 Naty Naty | 2. července 2018 v 21:54 | Reagovat

[8]: ,,Tak... Napadá tě nějaké, nebo ti mám pomoct něco vymyslet? Samozřejmě to nijak nespěchá, klidně si to nech projít hlavou. Každopádně, noc asi strávíme tady... Do města se vracet nechci a další je daleko, za dnešek bychom tam nedošly." Z batohu vyndám stan a deky (jop můj batoh je nafukovací) a začnu je připravovat, zatímco nechám Bulbasaur přemýšlet nad tím jménem.
Moje cesta začíná docela dobře... Nečekala jsem že Bulbasaur bude tak milá, jsem ráda že zrovna ona mě bude na cestě doprovázet.
"Jinak... jestli se nudíš tak si můžeš půjčit sluchátka a tu MP3, nevím jestli tam bude něco co se ti bude líbit... Poslouchám většinou rock, ale jsou tam i nějaké měkčí písničky jestli se ti víc líbí ty." Nabídnu jí. Bylo důležité, aby pochopila, že co je  moje je i její a že mi může věřit. Se vzdychnutím připravuju stan na dlouhou  první noc strávenou mimo domov.

10 Marry Marry | 2. července 2018 v 21:59 | Reagovat

[9]: Bulbasaur neví, jak má na toto všechno reagovat. Tohle je jeden z jejích nejlepších dnů v životě.
,,Mohla bys zkusit vymyslet nějaké jméno ty? Myslím, že by to bylo lepší.. A já moc jmen neznám, omlouvám se.." usmála se nervózně.
,,Huh. O MP3 jsem už jednou slyšela u profesora... To jsou takové.. umm.. něco jako krabičky, které v sobě mají nahranou hudbu, nebo tak něco? Tohle jsem si zapamatovala.." uchechtla se.
,,A co se týče mých oblíbených písniček... Je mi jedno, jaký je to žánr, jestli je to rychlé, nebo pomalé.." řekla s úsměvem.

11 Naty Naty | 2. července 2018 v 22:08 | Reagovat

[10]: ,,Jasně, zkusím ti něco vymyslet než postavím ten stan. A to nevadí, chápu, asi si toho kromě laboratoře ještě moc nepoznala." řeknu chápavě.
Čekala jsem že se zeptá co konkrétně MP3 je, ale netušila jsem že jí to tak nějak dojde samo. Že by starý Oak taky něco poslouchal? U starších lidí bych spíš čekala rádio s nějakou klasikou, ale dobře.
"Jo, krabička do které dáš hudbu a pak jí můžeš poslouchat kdekoliv chceš. Je to užitečná věcička. Jinak, nečekala jsem že to budeš vědět, máš u mě bod." Na chvíli opustím stan a pomůžu jí MP3 nastavit. "Tímhle si vybereš písničku, tímhle jí přehraješ... A tímhle hudbu ztlumíš.. nebo naopak zesílíš, jestli tě omrzí moje kecání." ušklíbnu se a vrátím se ke stanu.

12 Marry Marry | 2. července 2018 v 22:13 | Reagovat

[11]: ,,Ohhh.. Zní a vypadá to zajímavě.." pozorně pozorovala to, co jsi jí ukazovala. ,,Lidská technika mě občas docela fascinuje, hehe." uchechtla se Bulbasaur.
,,Akorát jsem nepochytila jednu věc..." koukla se na tebe. ,,Jak se tam ty písničky dávají?" zeptala se tě a podívala se na MP3 a zpátky na tebe.

13 Naty Naty | 3. července 2018 v 10:11 | Reagovat

[12]: "Jo, lidská technika..." pokrčím rameny. "Jednou nás sama zničí."
Nad její otázkou chvilku přemýšlím. "Víš, existuje věc co se jmenuje počítač. Je to.. taky taková krabička, ale o dost větší a jde na ní dělat víc věcí než jen poslouchat hudbu. Počítač a MP3 pak propojíš kabelem, to je taková černá liána, a z toho počítače písničky přejdou do MP3." Snažila jsem se jí to vysvětlit jak nejlépe to šlo. Bylo mi jasné, že o většině lidských věcí toho asi moc vědět nebude. Ale nevadilo mi to, její zvědavost byla roztomilá a chtěla jsem jí vysvětlit všechno, co by chtěla nebo potřebovala vědět.
Mezitím mám stan už hotový a zalezu si do něj. "Pojď taky a prosím, vezmi ty věci." řeknu a ukážu na batoh a na sluchátka s MP3, se kterými si hrála.

14 Marry Marry | 3. července 2018 v 14:08 | Reagovat

[13]: ,,Wow.." zářily jí oči, když si jsi jí popisovala princip nahrávání hudby do MP3. ,,Jednou to musím vidět.." řekla si spíše pro sebe.
,,Oh, d-dobře, už jdu!" kývla hlavou, šla za tebou a vzala věci, které jsi jí ukázala.

15 Naty Naty | 3. července 2018 v 14:20 | Reagovat

[14]: Její nadšení mě trochu zaráželo. Pro člověka tohle byla běžná věc, ale pro ní to byl úplně jiný svět.
Když Bulbasaur dorazí do stanu, přikryju ji i sebe dekou. Byla vážně měkká a dobře hřála. Spát se mi ještě nechtělo, i když už bylo pozdě. Podívám se na Bulbasaur, která ležela vedle mě. "Přemýšlela jsem nad tím jménem." řeknu. "Mám pár nápadů... Amber, Tara, Ivy, Izzy..." vzala jsem si skicák a četla jsem z něj jména, která jsem tam psala předtím než jsem Bulbasaur pozvala do stanu. Jména mi moc vymýšlet nešla, ale doufala jsem, že se jí jedno z nich bude líbit.

16 Marry Marry | 3. července 2018 v 14:25 | Reagovat

[15]: ,,Tak..." začala se Bulbasaur rozhodovat, jaké jméno by chtěla. Všechna se jí totiž hodně líbila.
,,Tak třeba... Amber... Ano.. Amber se mi líbí nejvíc." rozhodla se a kývala hlavou.

17 Naty Naty | 3. července 2018 v 14:28 | Reagovat

[16]: "Dobře, tak tedy Amber..." usměju se a natáhnu k ní ruku. Zkusím jí pohladit po hlavě a pak jí dekou zakryju trochu víc.
"Chce se ti už spát?" zeptám se.

18 Marry Marry | 3. července 2018 v 14:32 | Reagovat

[17]: Amber nejprve váhala, potom se ale nechá opatrně pohladit po hlavě.
,,Ani ne," usmála se, ,,jsem zvyklá být vzhůru dlouho, takže zatím únavu moc necítím." řekla a spokojeně si povzdychla.

19 Naty Naty | 3. července 2018 v 15:03 | Reagovat

[18]: "Jo, jsem na tom stejně..." kývnu hlavou. "Tak.. co chceš dělat?"

20 Marry Marry | 3. července 2018 v 15:13 | Reagovat

[19]: ,,Umm.. Jak je venku..?" zeptala se Ember a chtěla hlavou vykouknout ven.
,,Já jenom, že bych se nejspíše chtěla dívat na hvězdy.. Přijdou mi takové tajemné a.. Krásné.." řekla zasněně.

21 Naty Naty | 3. července 2018 v 15:28 | Reagovat

[20]: S Amber jsme vykoukly ze stanu. Venku vál chladný vítr, tak jsem nám deku dala blíž. Obloha byla naštěstí jasná a hvězdy šly vidět zřetelně.
"Tak.. líbí?" zeptám se jí.

22 Marry Marry | 3. července 2018 v 17:29 | Reagovat

[21]: Amber se spokojeně dívala na hvězdy, které svítily přes celou oblohu.
,,Líbí... moc.." řekla s úsměvem a u toho se dívala na oblohu. ,,Co si myslíš o hvězdách? Máš je ráda?" zeptala se tě se zájmem Amber.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama