MARRY: Online
POČASÍ:
Vbu.gifCFlying.gif
Chladno + větrno
T-To je ch-chladno... Mám pocit, že léto už je oficiálně za námi a přichází... *ehm* podzim... Ale na druhou stranu je to i příjemné, ehehe..
Všichni železní a létající pokémoni získají 2x více statů, než obvykle.


Chat


Peter's Lilligant

19. srpna 2018 v 16:18 | Marry Yokune
Lilligant

LILLIGANT

Ice Divider by PurgatoryIsGold
Přezdívka: Lily
Level: 21
Pohlaví: Samička
Typ: Grass
Místo získání: Noční jezero
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Povaha:
Lilligant ráda škádlí ostatní, ať už to jsou její přátelé, které škádlí ze srandy, nebo protivníci, ze kterých si dělá srandu. Občas se může zdát trošičku zlomyslná.
Je trochu zbrklá a dělá něco dřív, než si to dokáže promyslet. Už několikrát na to doplatila. Také je nešikovná, dokázala by spadnout na rovné a uhlazené cestě.
Aby se tu nemluvilo jen o jejích negativních vlastnostech - své přátele se vždycky snaží nějak zabavit a je smutná, když vidí, že se její přátelé nudí.

Po vývinu její škádlivost trochu přestala, to samé platí i o její zbrklosti. Oblíbila si akční situace, kde se děje opravdu něco zajímavého a může pátrat po zločinci, co způsobil nějaký problém. Začala se chovat trošku roztomile a také je o něco slušnější a starostlivější.
Sehranost s trenérem: 10%
Láska: 0%
Reflexy: 0%
Síla: 6%
Rychlost: 6%
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Věci u sebe:
---
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Útoky:
Absorb - Grass
Growth -
Leech Seed - Grass
Sleep Powder - Grass
Mega Drain - Grass
Synthesis - Grass
Ice Divider by PurgatoryIsGold
Evoluce:
Už se nemůže vyvinout.
 


Komentáře

1 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 19. srpna 2018 v 16:41 | Reagovat

Po zastávce v Nočním jezeru jsme opět dorazili na mou oblíbenou louku se svými Pokémony. Povolal jsem svou novou kamarádku, Petilil. "Ahoj, Petilil. Jsem Peter, tvůj nový trenér." začal jsem a pousmál jsem se. "Ó, a tohle jsou moji Pokémoni." řeknu a na povel se všichni seřadí do řady, od startera až po posledního chyceného. "Zleva doprava: Irene, moje Snivy, Morph, můj Frillish, Charlotte, moje Steenee a Angie, moje Flabébé. A teď jsi tu ještě ty." pousmál jsem a všichni Pokémoni se uklonili. "Tak, začneme jako vždy začínám: Chtěla bys přezdívku? Koneckonců, Petilil se špatně skloňuje a tobě by slušelo lepší jméno." Tajně jsem jí pochválil a opatrně na ni mrkl.

2 Marry Marry | 19. srpna 2018 v 16:53 | Reagovat

[1]: ,,Čauves," uchechtla se Petilil. ,,Kukuku... Ta Steenee přímo tam... Charlotte, že?" odvrátila zrak na Charlotte. ,,Když jsme spolu zápasily.. Tak ses chovala nějak divně... Proooč..?" naklonila hlavu na stranu.
,,No- Já... Ehm.." červenala se Charlotte.
,,Ehehe," uchechtla se Petilil. ,,Přezdívka by byla fajn, hehe," sladce se usmála.

3 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 19. srpna 2018 v 16:58 | Reagovat

Trochu jsem se zarazil, když začala škádlit Charlotte. "No ehm... dělala, co mohla, Petilil. Takže, k přezdívce, mám pro tebe vybrané hned tři. Lily, Wendy nebo Erin. Můžeš si vybrat, kterou chceš." nabídl jsem a pousmál jsem se. Ale moc jsem se nechtěl smát, když škádlila Charlotte.

4 Marry Marry | 19. srpna 2018 v 17:38 | Reagovat

[3]: ,,Lily. Beru Lily," řekla Peilil s úsměvem.
,,Ta je tak roztomilá, bože.." řekla Charlotte potichu.
,,Koukám, že máš hodně velkou slabost na roztomilé věci," zašeptala jí Irene se smíchem.

5 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 19. srpna 2018 v 17:43 | Reagovat

"Výborně, Lily!" zajásal jsem a pousmál se. "Takže, teď je nás už pět. To je velké číslo, a jsem rád, že jsme ho dosáhli. Chci abyste věděli, že vy všichni jste výborní společníci a doufám, že to spolu dotáhneme dál." řeknu všem vesele. "Takže,  mám jeden zásadní dotaz na Angie a Lily. Vy obě se jednou vyvinete díky nějakému kameni. Chci se zeptat, zda byste to chtěli někdy podstoupit, nebo ne. Jakože byste se chtěli vyvinout. Angie, u tebe by to byla ještě jedna evoluce, ale u Lily už je to hned další evoluce. Ptám se, ať vím, jestli to stojí za to kupovat ty kameny, kdybyste se pak nechtěly vyvinout." řeknu a pousměju se.

6 Marry Marry | 19. srpna 2018 v 19:06 | Reagovat

[5]: ,,Já bych se vyvinout chtěla," zazubila se Lily. ,,Liligant se mi mooc líbí!" řekla šťastně a kývla hlavou na souhlas.
,,Vývin... To je... To je to, co se stalo Lottie, že?" podívala se na tebe Angie. ,,Chci to taky," uculila se.

7 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 19. srpna 2018 v 19:08 | Reagovat

"Perfektní! A ano, Angie, je to to, co se stalo Lottie." utvrdím ji a pousměju se. "Takže první se vyvine Lily, teda, ještě ne teď, ale je první na řadě. Angie, ty jsi druhá." rozřadím a pousměju se opět. "Tak, a teď co budeme dělat teď..." zapřemýšlím nahlas.

8 Marry Marry | 20. srpna 2018 v 8:46 | Reagovat

[7]: Váš tým ovládlo obrovské ticho. Nikdo neměl nápady, co dělat. Nejvíc nervózní z toho byla asi Lily, díky její povaze.
,,U-Um," začala Lily mluvit, ,,Co třeba nějaký piknik, kde bychom si mohli popovídat, a tak?" navrhla s úsměvem.

9 Pettro (Peter) Pettro (Peter) | 20. srpna 2018 v 9:24 | Reagovat

"To zní skvěle, Lily! Pojďme na louku!" řeknu a vyrazím s Pokémony na louku.

→ Chytání - Louka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama